Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok nevetségesnek,...

Nem tartjátok nevetségesnek, hogy a szabálytalan autósok miatt a bicikliseket "büntetik"?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 24. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Módosították az elsőbbséget, valószínűleg így biztonságosabb. Lenne jobb ötleted?
2017. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Molyember ***** válasza:
100%
Bizonyos szempontból nevettséges, de az már nem, ha a biciklisnek szétloccsan a feje egy figyelmetlen autós miatt. Ha ez a biztonságosabb, akkor ez van.
2017. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, ha a biciklist táblával büntetik, mint egy motorháztetővel. Vagy nem?
2017. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tetszene a sírköveden a "De nekem volt elsőbbségem" felirat?

De mekkora "büntetés"már, hogy két métert tolnod kell a vasat! Felháborító!

Egyébként meg hagyjuk a biciklisek "szabálykövető közlekedését"!

2017. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én amúgy akkor már valami lámpát szerelnék fel vagy fekvőrendőrt hogy muszáj legyen lelassítani. Miért a bicikliseket kell szívatni a szabálytalan autósok miatt?
2017. aug. 24. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lámpát? Hogyan?

Fekvőrendőrt? Hová?

2017. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Vajon hogyan szoktak építeni lámpát? Most úgy mondod mintha a világon még nem csináltak volna ilyet.


Egyébként már pár helyen láttam olyat, hogy lehet nem a fekvőrendőr a legjobb szó rá, de valami magasítást raknak, hogy muszáj legyen lassítani a kanyarodó sávban.

2017. aug. 24. 20:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért a biciklisek szivatása ez? Azelőtt meg akkor az autósok szivatása volt ha úgy nézzük. Az emberélet a lényeg, a kerékpárosoknak így is nagyon sok helyen van veszélyes módon elsőbbségük olyankor is mikor a kereszteződés egy ilyen sebesen oda érkező és áthaladó közlekedőt figyelembe véve beláthatatlan. Itt meg amellett, hogy ezer dologra figyel még azt is raktározza az agyába hogy ja 2 másodperce elhagytam egy olyan kerépkárost aki mikor én odaérek és fordulok pont akkora ér szintén oda. Soha nem is lett volna szabad itt a kerékpárosnak adni az elsőbbséget.
2017. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sok "szabálykövető" biciklis is megérne pár misét....
2017. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Itt meg amellett, hogy ezer dologra figyel még azt is raktározza az agyába hogy ja 2 másodperce elhagytam egy olyan kerépkárost aki mikor én odaérek és fordulok pont akkora ér szintén oda."


Ez azért egy nagyon rossz indok, mert kb a legtöbb kereszteződésre ez igaz mindenhol. Ha balra akarok fordulni akkor elsőséget kell adnom a mellettem jobbra haladó biciklisnek.

2017. aug. 24. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!