Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem fogadja el...

Orbán miért nem fogadja el Vona Gábor hazugságvizsgálós televíziós vitáját? Orbán fél, hogy ha elkezdene beszélni, akkor kiakadna a hazugságmérő jelzője?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 10:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
#9: Nem csal az emlékezeted, valóban nem kért vitát 1990- ben, 1994- ben és 2006- ban. Mondjuk, erre "némi" magyarázatot ad, hogy 1998- ban volt nálunk az első ilyen vita. 2006- ban szintén nem kért ugyan vitát, de elfogadta a szervezők felkérését, ahogy Gyurcsány is, épp azért, amiről írtam: ha nincs "nyeregben", akkor azért lehet szó róla. 2002- ben viszont, éppen a Fidesz akarta a vitát. Mindenesetre, amióta 1998-ban elindult a dolog, Orbán az egyetlen miniszterelnök, aki kitért a viták elől.
2017. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

"Mindenesetre, amióta 1998-ban elindult a dolog, Orbán az egyetlen miniszterelnök, aki kitért a viták elől."


Pontosabban ő az egyetlen, aki eddig minden megrendezett vitában részt vett.:-) 1998-ban Horn Gyula zárkózott el sokáig a vitától, ami a vita kimenetelét tekintve nem is meglepő. 2010-ben az MDF jelöltje, Bokros Lajos hívta ki a többi miniszterelnökjelöltet, a kihívást VALAMENNYI érintett elutasította. Beleértve a Jobbikot és az LMP-t is.:-) Orbán nyitva hagyta a kérdést, azt nyilatkozta, a két forduló között, amennyiben a küzdelem nyitva marad, lehet róla szó. 2006-ban pedig két vita is volt.


Talán nem ártana korrekt módon visszaidézni az eseményeket, ha valaki azt szeretné, hogy komolyan vegyék.

2017. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2017. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#12: Én annyit állítottam, hogy Orbán volt a viták 1998-as kezdete óta, az egyetlen miniszterelnök, aki elutasította a vitát. Szerinted, nem így van? Horn, miniszterelnökként így vagy úgy de "kiállt" vitázni. Gyurcsány, miniszterelnökként, ugyancsak...
2017. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja, Bokros akcióját valóban kihagytam, de amivel ő próbálkozott, az már egy másik "műfaj".
2017. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyébként, ezt alighanem még Orbán is így látta, ezért is várt volna a második fordulóig.
2017. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Ja, Bokros akcióját valóban kihagytam, de amivel ő próbálkozott, az már egy másik "műfaj"."


No igen. Akárcsak a hazugságvizsgálós vitakihívás.:-)

2017. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17: Valóban, bár azt az embert, aki saját bevallása szerint "soha nem hazudott a választóknak", ez igazán nem befolyásolhatná...
2017. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egy ilyen komolytalan f..szságot a hol ide, hol oda csapódó, mindenféle kivitelezési koncepció nélkül ötletelgető Jobbik-vezértől nyugodtan figyelmen kívül lehet, sőt, kell is hagynia egy miniszterelnöknek. Vona nem üti meg a mércét, mindenki, aki leáll vele, a saját renoméját rontja. Teljesen mindegy, hogy ki az illető miniszterelnök. Van erre egy jó kis mondásunk: "aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók." Ennyi.
2017. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19: Hát, lehet, bár nekem a hpl ide, hol oda csapódásról azért eszembe, jut, hogy voltak daliás idők, amikor Orbán Viktornak hívták, a Liberális Internacionálé egyik alelnökét. Ma meg "illiberális".
2017. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!