Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem fogadja el...

Orbán miért nem fogadja el Vona Gábor hazugságvizsgálós televíziós vitáját? Orbán fél, hogy ha elkezdene beszélni, akkor kiakadna a hazugságmérő jelzője?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 10:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Mert tudja, hogy csak egy blöff az egész, a Jobbik-féle idióta ötletbörze egy darabja. Ugyanúgy kukába való, mint az összes többi.:D Vonának nagyjából annyi esélye lenne egy ilyen vitán, mint tetraplégnek a 100 gáton.
2017. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%

Miért álljon ki vitatkozni a legtámogatottabb párt miniszterelnök jelöltje vitázni egy egyre jobban süllyedő, középre húzó gerinctelen párttal?


Vona Gábor jobban tenné, ha nem a hazugságvizsgálóval akarná lebuktatni a kormányt, hanem végre érveket fogalmazna meg a szavazóinak. Akkor talán nőne a táboruk....

2017. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Egy dolog, hogy mi a helyzet Vonával és a táborával. Azonban ettől függetlenül, aki istent játszik, nem állhat le földi halandóval. Ő nem vitázik, hanem parancsol. Nem tudom, miféle emberek vannak itt a fórumon, hogy ezt hét éve senki se vette észre.
2017. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
#2: Ha valóban így lenne, akkor Orbán kapva kapna a lehetőségen. Valamiért mégsem teszi...
2017. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

"#2: Ha valóban így lenne, akkor Orbán kapva kapna a lehetőségen. Valamiért mégsem teszi..."


Inkább az a kérdés, hogy minek álljon ki vitára... így is megvan a sima győzelem.

2017. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Orbánnak börtönben, vagy a pokolban lenne a helye, de nem értem Vona mennyivel jobb?


Köpönyegforgató jellemtelen bohóc!

2017. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
#6: Ez igaz, csak arra lennék kíváncsi, ha netán szüksége lenne rá, akkor mi lenne? Mert szerintem, akkor ő követelné a leghangosabban a vitát és mélységesen felháborodna, ha elhajtanák. Szóval, szerintem ezt úgy hívják: gerinctelenség.
2017. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
#6: Egyébként azért kellene elfogadnia, mert ugye ő az az ember, aki soha nem hazudott a választóknak (he-he). Itt lenne a lehetőség bebizonyítani...
2017. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

"ha netán szüksége lenne rá, akkor mi lenne?"


Lehet csal az emlékezetem, de 1990-ben és 94-ben sem, és 2006-ban sem kért televíziós vitát.

Aztán lehet tévedek.

2017. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Mert rögtön kiderülne, hogy ő nem csak reggel és délben hazudott, hanem mindig mikor megmoccant a szája.
2017. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!