Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azért szed...

Orbán Viktor azért szed nyugtatót mert nem bírja a nagy nyilvánosság előtti feszültséget?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki észrevette,hogy a miniszterelnök kényszercselekvő,ezt szerintem a fideszesek is látják,folyamatosan orrpiszkálás,nyakkendőhuzigálás,nyelvöltögetés,nyilvánvaló hogy gyógyszer függőség,na de mire szedi?

Izgul nagy beszédek előtt vagy nem bírja a korrupcióval járó stresszt?Ha az előbbi igaz akkor miért állt politikusnak,ha ilyen lámpalázas fajta?



2017. aug. 27. 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

"A balliberális oldal jóval idegesebb"


Ahhj, de idiotic vagy te :D

Pont hogy a "nemzethy keresztény" Fidesz-KDNP a legidegesebb, mert nem tűrik, ha valaki beszól a vezérnek, mindenkinek megmondja magáét Szijjártó Kakadu Petike...

Ő nem idegbeteg? :D

2017. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

egy országot irányít nagy lehet rajta nyomás föleg hogy külfödlről is támadják szóval egy kis frontint bisztos szed


a sok hülye pedig jó volna ha elolvasná a kérdést mielőtt eszetlenül írogatnának, tudom hogy pénzt kaptok ezért de ez már szánalmas

2017. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:35


Nem irányítja az országot, hanem szétrombolja, és OKKAL TÁMADJÁK mindenütt!

Mit gondolsz, nem furcsa, hogy ebbe az évbe már többször jön ide Putyin?

Na, mégis, miért?

Mert Viktor haverosnak már csak ő maradt egyedül, akibe támaszkodhat.

És ki fizet nekünk? :D

Mi a bajod?

Bizonyítsd, hogy fizetnek a kommentünkért! :D

2017. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mi azt, hogy mit mire szed ha egyáltalán szed? Én is szidom őt de ennyi erővel ha valami belemegy a szembe valakinek és pislog annak elvonási tünetei vannak szerintetek? Vagy ha viszket az orra valakinek és megvakarja többször mert nem múlik akkor már rögtön elmebeteg a szemetekben? Azért mert valaki meghúzza a nyakkendőjét vagy kiölti a nyelvét esetleg hirtelen mozdulatot tesz még nem lesz elmebeteg gyógyszerfüggő. Lehet, hogy van valami kényszer cselekvése de ez nem akkora dolog mint a gyűlölködők felfújják. Ha titeket kameráznának beszéd közbe ti is tennétek hirtelen mozdulatot és belőletek is lehetne összevágni egy ilyen elvonási tünetes kényszer cselekvős videót. Szimplán utálják ezért fújják. Mondom én is szidom őt de nem azért mert kinyújtotta párszor a nyelvét.
2017. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

[link]

Hát akkor valszeg az én pszichiáter ismerődöm a hülye,40 éve foglalkozik betegekkel,és egyértelműen látszik hogy ez a risperdal nevű nyugtató mellékhatása,szerinte,de az tuti hogy ez nem egy egyszerű "bogár ment a szemembe" dolog.

2017. aug. 27. 17:01
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

orbán maga is bevallotta hogy elmebeteg


https://www.youtube.com/watch?v=tbbq2K3rO84


nézd meg a történelem diktátorait, hitler, sztálin, orbána

mind remegett a vége felé és nem tudta már mit kezdjen magával

nagyon jól tudja hogy amikor leváltják az volt az utolsó napja szabadlábon

2017. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Főleg hogy "ÁLLÍTÓLAG" Simicska kezébe van egy jópár bizonyíték,és mostanába nincsnek valami jóba.De ez megint a kérdéstől való elvonatkoztatás,habár a témaváltás fontos hogy érdekesebb legyen egy beszélgetés:D
2017. aug. 27. 17:08
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha Orbánt börtönbe csukják, akkor előtte már fél évvel a teljes baloldal börtönben fog ülni! Ha lesz egy hatalom, amelyik börtönbe csukja a fideszes politikusokat, akkor az az mszp-s politikusok sem fogják megúszni! De az mszp szerencséjére (és mi, állampolgárok szerencsénkre is) a fidesz van hatalmon!
2017. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
tegnap 17:01 Tudom, hogy a nyugtatónak mi lehet a mellékhatása én csak azt mondom, hogy akármi okozhat remegést meg hirtelen mozdulatot ami olyan mint a nyugtató hatása. Az ismerősöd lehet, hogy utálja és ezért mondja nem tudom persze én csak mondom mit tudok elképzelni. Erre írtam valami olyat, hogy ha belemenne a szemébe egy porszem és pislogna arra is azt írnák, hogy nyugtatót szed. Ez tökéletes példája a lejáratásnak. Persze ez csak az én véleményem nyilván nem azt mondom, hogy ez az igazság de én így látom.
2017. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja; "pártatlan" a lábszagom, de nem az ilyen kérdező.


Indul megint a lejáratás? Szerintem senki nem törődik a hülyeségeiddel. Majd kiállítunk téged beszélni, szerepelni, úgy hogy érezd a felelősségét annak, hogy a hazád sorsa áll rajtad.

Ja; bocs, el is felejtettem, hogy el se tudod képzelni, miről beszélhetek.

2017. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!