Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azért szed...

Orbán Viktor azért szed nyugtatót mert nem bírja a nagy nyilvánosság előtti feszültséget?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki észrevette,hogy a miniszterelnök kényszercselekvő,ezt szerintem a fideszesek is látják,folyamatosan orrpiszkálás,nyakkendőhuzigálás,nyelvöltögetés,nyilvánvaló hogy gyógyszer függőség,na de mire szedi?

Izgul nagy beszédek előtt vagy nem bírja a korrupcióval járó stresszt?Ha az előbbi igaz akkor miért állt politikusnak,ha ilyen lámpalázas fajta?



2017. aug. 27. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudom, hogy szed- e nyugtatót, de végülis, elég stresszes állása van...
2017. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Nyugi, választás napján tw fogsz azt szedni ;)
2017. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem kettőtök közül te vagy az idegesebb így a kétharmad környéki támogatottsággal.
2017. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pártatlan vagyok,csupán ezt észrevettem,nem kell elvakultan védeni,több fideszes ismerősöm is megerősítette hogy Viktor biza szed valamit,mivel szemmel láthatóak az elvonási tünetei vannak...
2017. aug. 27. 15:01
 5/20 A kérdező kommentje:
Szemmel láthatóan*
2017. aug. 27. 15:01
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Az a kétharmad körüli támogatottság a teljes szavazóképes népesség olyan egynegyede.


Még azoknak sem a kétharmada, akik szavaznak. Távolról sem.

2017. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak a stressz miatt van ez a sok furcsa mozdulat.

Orbán paranoid skizofréniában szenved, mint általába a legtöbb diktátor

2017. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
A balliberális oldal jóval idegesebb mert egy épkézláb pártot nem tud felmutatni.
2017. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Emberek,rossz helyre írtam lehet!:D

Ez a kérdés egy bizonyos politikus fizikai egészségi állapotára irányult,én mint pártatlan elmondhatom,hogy sok politikai közvetítést láttam,de Orbánon kívűl(legalábbis ennyire szembetűnően)nem láttam egy politikusnál sem ezeket a nyilvánvaló elvonási tüneteket:)Ez nem egy mini lejáratókampány,nekem van egy orvos ismerősöm aki akkora alkoholista hogy remeg a keze,de mégis remek szakember,azt hogy Orbán mint miniszterelnök milyen,azt döntse el mindenki magának,a kérdés nem erről szólt:D

2017. aug. 27. 15:17
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Azért szed nyugtatót mert idegbeteg. Nem kell ezt túl misztifikálni.
2017. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!