Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbiknak maximum mire van...

Jobbiknak maximum mire van esélye 2018-ban? A legoptimistább verziót tekintve?

Figyelt kérdés
Szerintem egyedül totál esélytelen. Max koalícióra. De ezt ugye a Fidesszel kizárják, tehát ebből a gondolatmenetből igazából úgy látom, hogy semmire.

2017. aug. 29. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Koalícióra nem tudom elképzelni kikkel is állnának össze mivel ha ez megtörténne a maradék szavazóikat is elüldöznék.


Jelenleg érdekes politikát folytat a jobbik viszont szerintem ez a hirtelen irányváltás rosszatt tett a pártnak már csak azért is mivel az új szavazóik is így bizonytalanok hogy ezt most tényleg így gondolják e vagy ha kormányra kerülnek akkor hátraarcot fordít nekik


Ezért 2018 ban maximum maradnak ott ahol most, és ha nem változtatnak újjabb irányt akkor 2022 ben már jobbak lesznek az esélyeik

2017. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust, hogy hagyjuk nyerni a tolvajbandát. Minden hazáját szerető magyar embernek az egyetlen alkalmas jelöltre kell szavaznia.
2017. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Kormányzásra. Másra nem nagyon.
2017. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Nos, mivel a nyuggereket nem tudta megfogni, ezért nem sokra. A fiatalok több mint fele Jobbik-os, de azok nincsenek olyan sokan, ráadásul sokan külföldre mentek már, és onnan szavazni macerás, mert megnehezítette Viktor, mert tudja, hogy onnan a Jobbik-ra érkezne sok szavazat. A határon túli magyarokkal meg pont fordított a helyzet, ők levélben is szavazhatnak, mert ők a Fidesz-re tolják mert az nyalt be nekik/pénzeli őket. Szóval ki van ez találva.
2017. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

"A fiatalok több mint fele Jobbik-os"


Hát azért nem több, mint a fele, de tény, hogy őket támogatják a legtöbben.


[link]


És ez akkori adat, amikor még a Jobbik népszerűbb volt.

2017. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
A második helyre.
2017. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Legoptimistább verzió szerint Simicskának vannak olyan információi, amiket bizonyítani tud és ezzel megtudja buktatni a kormányt.


Reális szintem a jobbik valahol 20 és 35% között lesz.

2017. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
35 % ??????? Dehogyis. Utoljára 1990-ben kapott 35% -ot Fideszen kívüli jobboldali párt, az MDF, amikor még a Fidesz nem is volt jobboldali. 1998 óta ez teljesen elképzelhetetlen és nem tudom elhinni hogy emberekben ez reális forgatókönyv.
2017. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha addig nem tűnik fel másik alkalmas párt, akkor lehetnek másodikak. Viszont így lehetőséget kap a szektás horda hogy végső romlásba döntsék a hazát.
2017. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legoptimálisabb esetben a listás szavazatok 25%-át megszerzik. Voltak már 21-22%-on korábban is.
2017. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!