Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobbikosok szerinte a...

Ha a jobbikosok szerinte a rendőröket nem érdekli a cigánybűnözés, nem mernek cselekedni ellenük, akkor miért vannak tele cigányokkal a börtönök?

Figyelt kérdés
Számomra ez egy logikai buktató...
2010. máj. 25. 22:03
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
vidéken élek és 15% a roma lakosság...
2010. máj. 25. 22:13
 12/33 anonim ***** válasza:
84%
Más egy sorozatosan boltokból lopkodót elkapni esetleg tetten érés közben, és más egy cigányok lakta környéken intézkedni, ahol összeáll a család, és ütik-vágják aki ellenük mer menni, és ahol hallgatólagosan tudja mindenki(beleértve a helyi rendőröket), hogy ki követ el bűncselekményeket. De senki nem tesz semmit, mert esetleg a rendőr is fél, hogy másnap kinyírják a családját. És esetleg őt is, és majd leadják a híradóban, hogy ő tette, majd magával is végzett...
2010. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

Akkor valószínűleg te is közéjük tartozol, azért véded őket.

Esetleg még nem verték meg ismerősödet/rokonodat fényes nappal közterületen... nekem már igen, na olyankor hol vannak a rendőrök?:)

2010. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, igaz én nógrádi vagyok, de én a saját szememnek jobban hiszek. Látom, hogy a rendőrök magasról sz*rnak az egészre. A múltkor is a rohadt cigányok miatt késtem el a ZH-ról, mert azok a kretének hamis bérlettel és diákkal voltak a buszon. Ment a balhé stb... A végén csak szimplán leküldték őket... EDDIG ILYEN EGYSZER SEM FORDULT ELŐ, PEDIG NEM TEGNAP ÓTA BUSZOZOK!
2010. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
látom a tématerelés az megy nektek, nem a kis cigányos kalandjaitokról kérdeztem...
2010. máj. 25. 22:19
 16/33 anonim ***** válasza:
De okos lettél. Csak próbálják gyakorlati példákkal megmagyarázni a gyengébbek kedvéért...
2010. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%

Azért írtam le, mert nem intézkedtek. Se büntetést nem kaptak, se nem hívták ki a rendőröket. (okirathamisítás stb...) Ez egy személyes tapasztalat volt, leírtam. A

vitát ott is lehetne kezdeni, hogy Magyarországon nem veszik figyelembe a bűnelkövetők etnikumát, így a kérdésben lévő állításod, hogy "tele cigányokkal a börtön", már most megkérdőjelezhető.

2010. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
7%
Azért mert a jobbik kiképző bázisban bemagolják a szöveget, de ha valaki rákérdez akkor leáll a vinyó, és jön a magyarázkodás.
2010. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"így a kérdésben lévő állításod, hogy "tele cigányokkal a börtön", már most megkérdőjelezhető."


Én nemtudom, ezeket is ti szajkózzátok.

2010. máj. 25. 22:26
 20/33 anonim ***** válasza:
Miket szajkózunk mi? Hogy tele a börtön cigányokkal? Idézz! Kezdesz kavarni kedves kérdező, várjuk az egyértelmű álláspontodat!
2010. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!