Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy írhat egy újságíró olyan...

Hogy írhat egy újságíró olyan témában amiről fogalma sincs?

Figyelt kérdés

Itt a cikk:

[link]


Minek marhaságokat írni, amikor ez nem helikopter, hanem autogyro.

A kettő ég és föld de firkászéknak ez mindegy.


Egyébként meg ez is milyen sutyerák hangulatkeltés.

Nem vagyok fideszes, mert nem magyarországon élek, de általában a politikusok ilyen árban autókat szoktak venni, sőt még politikusnak sem kell lenni.


30 millióért egy jobban menő vállalkozó is néha megengedhet magának autót.


Egy helikopter mondjuk R22 mondjuk 3x ennyi lenne.


2017. aug. 31. 13:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Index, szal szerintem nincs miről beszélni :)
2017. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Pártállástól függetlenül én már úgy vagyok ezekkel ha nincs hiteles dokumentummal bizonyítva csak levan írva valami akkor számomra az a hír csak kitaláció akármiről is legyen szó
2017. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

2: De itt az a vicc hogy a címlapon kint van hogy van a zorbáncsaládnak 30 milliós helikoptere, és egy nagy képen mellette egy autógyro.

Kicsit mintha magukból csinálnának hülyét.


Lehet sok mindenért utálni de pont ezért nem. Ismerek olyanokat alacsonyabb körökben, akinek ennyiért vitorlása, vagy mint írtam, autója van.

2017. aug. 31. 14:06
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
kérdező a vicc az hogy ezt még a HírTV-n is leadták de ez van ez egy olyan hir hogy amit az átlag ember baszik rá utána nézni mert hat kit érdekel most komolyan még ha igaz is
2017. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De gondolom az átlagember is látja a különbséget?


Engem mondjuk érdekel a repülés, ezért oltári nagy baromságnak tűnik, de nem tudom más hogy látja, és ki hogy nyalja be.

2017. aug. 31. 14:11
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Most médiumtól meg mindnetől függetlenül ha elolvasod a cikket leírják benne, hogy az egy girokopter:

"A leltár szerint a Gánt Kő és Tőzegnél korábban nem volt szükség ilyen eszközre a dolomit és tőzegértékesítéshez, a girokoptert 2013-ban vehették. Ha elhisszük a cég könyvelését, akkor több mint 30 millió forintért vehették akkor újan."


Az újságírás meg nyilván úgy működik hogy adnak egy figyelemfelkeltő címet amire az emberek rákattintanak, és soha nem haszálnunk a címben olyan szót amit a nagyközönség nem érthet. Ezen felesleges felháborodni, a média így működik mindegy melyik országban van az ember, a nagyközönségnek szólnak a dolgok.

2017. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor lehet vagy átfutottam ezen a részen, vagy javították, mert konzekvesen helikoptert illetve minihelikoptert írtak.
2017. aug. 31. 14:36
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem, hogy az Index miért foglalkozik Orbán Viktor ill. a családja magánvállalkozásával. Felőlem akár 3 milliárdos betonkeverőt is vehetnek, az ő pénzük.
2017. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert a legtöbb ember szemében ez helikopter, az hogy autogyro, azt hogy érti meg bárki is aki nem szakmabéli, vagy műkedvelő amatőr?


Azért foglalkoztatja a sajtót a helikopter (szerű közlekedési eszköz) mert főleg állami megbízásokból szerezte az Orbán család a vagyonát.

Kóka (Szdsz elnök) helikoptere is célkeresztbe került, pedig ő már politikusi szereplése előtti is gazdag volt.


Lehet ha Magyarországon élnél már kiábrándultál volna annyira a Fideszből hogy nem a helikopter megnevezés zavarna, hanem az állami megbízások családon belül.

2017. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9# 2002-ben zavart is, de nem azért elleneztem őket akkoriban, mert azzal jártak amivel, hanem pont amiatt amit az utolsó mondatodban írsz.
2017. aug. 31. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!