Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság erősebb dolgokkal...

Manapság erősebb dolgokkal tud előjönni pár média, mint összességében az ellenzék. Így akar nyerni bármelyik ellenzéki párt hogy lepipálja őket pár kutakodó újságíró?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Te érted a kérdésed?
2016. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1: Igen értem, látom te nem. De segítek hogy megértsd.


Kormánykritikus dolgok feltárásában sokkal jobban dolgoznak az újságírók (Index,444,RTL,Atlatszo,stb.) mint az egész ellenzéki oldal (MSZP,Jobbik,DK,LMP,stb.)...tehát...hogy akar nyerni választást 2018-ban az ellenzék bármelyik pártja és tagja hogy olyan bénák hogy az újságírók okosabbak mint ők. Na? Remélem már érted.

2016. dec. 19. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

"Te érted a kérdésed?"


Na, én aztán biztos, hogy nem értem...

2016. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. De ma már az ellenzéknek nincs is médiája. Nem véletlen szűnt meg a Népszabadság.
2016. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"hogy akar nyerni választást 2018-ban az ellenzék bármelyik pártja és tagja hogy olyan bénák hogy az újságírók okosabbak mint ők."


Az ellenzéki politikus dolga nem az, hogy feltárja a kormány csínytevéseit...erre ott van (lenne) az ügyészség, a nyomozó hatóságok és természetesen az oknyomozó újságírók.

Ettől függetlenül ami kiderül, annak ügyében tesznek feljelentést, csak hát elhal az ügy-elsimítják, nem akarom mondani, ki miatt...

2016. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!