Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Orbán Viktornak...

Igaz, hogy Orbán Viktornak mentális zavara van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt, így pontosan senki nem tudja megmondani, de arra van bizonyíték, hogy Ausztriában volt elmegyógyintézetben? És ha tényleg van, akkor mi lehet? Pszichotikus zavar?

2017. szept. 1. 22:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

"én még arra is emlékszem, amikor 2002-ben megbukott, hogy nem tudta a beszédét megtartani, rendesen elájult sokktól "


Én erre nem emlékszem, videó vagy vmi bizonyíték róla?

2017. szept. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Ezt nem találgatni kell, hanem (sok egyéb mellett) a híradásokat figyelmesen követni. Orbán Viktor egy interjúban egy erre vonatkozó kérdésre maga mondta, hogy vannak "bizonyos" problémai, amelyeket Grácban (és már nem Bécs mellett) kezeltet.

Nekem a delikvens nyilatkozata meggyőző.

2017. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs is, évtizedeket eltölteni a politikai élmezőnyben olyan személyiség és világnézet változásokat idéz elő, amit egyszerű halandó elképzelni se tud.
2017. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nagy feszültségben él. a korral egyre rutinosabban kezeli a politikát, bizonyára könnyebben viseli a feszültséget is. inkább az problematikus, hogy kiket enged az agyához Ausztriában. jót biztos nem akarnak nekünk.
2017. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát, az utóbbi időben egyre több hasonló felvétel jelenik meg róla...


[link]

2017. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Elnézve a dolgokat.. Szerintem az összes politikusnak mentális zavarai vannak..
2017. szept. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12-es ezt az interjút meg lehet nézni valahol? Engem az érdekelne, amit az érintett maga mondott a témáról.
2017. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!