Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok még, hogy provokál...

Nem unjátok még, hogy provokáljátok a jobbikosokat?

Figyelt kérdés
Lassan szánalmassá válik ez a folytonos szájtépés, itt internetországban. Attól jobb lesz, ha provokáltok?
2010. máj. 26. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
már megbocsáss de hol ki és milyen módon provokálja most őket?
2010. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan, még ki sem írtam kérdésnek, hogy Vona Gábor hogyhogy nem szavazott a kettős állampolgárságról :)
2010. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
lekéste a kis huncutka mellényes pojáca
2010. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
1 ember ide vagy oda. Nem ugyan mind1.
2010. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 BlackSword ***** válasza:
25%

Nem... Ő kampányolt az ellen, hogy a képviselők és a politikusok nem teszik a dolgukat, meg kivonulnak... Akkor ő miért teszi ugyanazt???

Én értem, hogy most ez neki kellemetlen (de ezt is tudta előre, hogy lesz ilyen), mert ha igent nyom, akkor Fideszbérenc, ha nemet mond akkor meg pártidegen... De van egy harmadik gomb is: tartózkodás...

Pont neki kellene a legjobban tudni, hogy minden botlására le fog csapni a média, és a többi párt is...

2010. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Elnézést is kért.

2010. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Tehát ha én mondjuk arra építem fel a pártom kampányát, pártelnökként, hogy minden kerítést fessenek zöldre, ezek után pedig nem szavazom meg a zöldre festési jogszabályt, elég egy bicsibocsi?
2010. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Miért, szerinted a jobbikosok nem provokálják a baloldalt azzal, hogy megállás nélkül szidják mint a ***-t?
2010. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Tegyétek a szívetekre a kezeteket:

Hány iskolai óráról késtetek?

Hányszor késtetek munkahelyről?


Nah ugye...elnézhető neki.

2010. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

67

Akkor még egyszer, lassan: nem ment el megszavazni azt, ami az ő pártjának az egyik legfontosabb ígérete volt, mert "elfelejtette". Hát b+, ha egy liberális "elfelejtene" elmenni egy számára fontos törvény megszavazására, ( már ugye, ha lennének a parlamentben) nem hogy nem mentegetném, de szétrúgnám a seggét.

2010. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!