Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarorszagon miert az...

Magyarorszagon miert az amerikaiktol tart mindenki, amikor az orosz invazio, mar a szomszedba szedi aldozatait? Es Paks 2 miatt, mar mi is kiszolgáltatott orszag lettünk.

Figyelt kérdés
De ugye ha az oroszok tenylegesen megfenyegetik magyarorszagot, akkor egybol amerikaba megyunk sirankozni?

2017. szept. 5. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert a propaganda azt írja elő az oroszok a barátaink.
2017. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a mindenki erős túlzás.


A társadalom kb egyharmada tartja veszélynek Amerikát.

2017. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem igazán érzem, hogy mindenki az amerikaiaktól tartana. Ki tőlük, meg a Nyugattól, ki az oroszoktól, de ez mindigis így lesz. Legfeljebb azért érezheted így, mert mostanában a kormány, nagyon oroszbarát lett.
2017. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért is kéne tartani az amerikaiaktól? Amúgy nekem semmi bajom nem lenne ha az USA megszállná Magyarországot, sőt akár az egész EU-t. Főleg ha nem csak megszállnák hanem hozzá is csatolnák az USA-hoz és itt is átalakítanának mindent olyanra mint ott. Ellentétben az oroszokkal akik remélem soha a büdös életbe nem teszik be ide többet a lábukat, igazából a legjobb lenne ha kiirtanák az összeset. Nem, nem vagyok USA-b*zi. Sőt még csak kapitalista sem. Se ballibsi, se Sorosbérenc, se Fideszes.
2017. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!