Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, ti a millió...

Baloldaliak, ti a millió baloldali párt közül hogy döntitek el, hogy kire szavaztok?

Figyelt kérdés

Nekem a jobboldalon könnyű, mivel csak két párt van, és az egyik egy undorító korrupt párt.


(De attól hogy ti baloldaliak vagytok, nem pontozlak le titeket, mivel épp a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.)


2017. szept. 6. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
*A jobboldalon egy párt van.
2017. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Akkor a Jobbik mi?
2017. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
A Fidesz nem jobboldali párt, az autokrácia nem szerepel a demokrácia spektrumán, ezért csak egy jobboldali párt van. És az rendben van, hogy neked csak 1 bites hasdúc idegrendszered van és csak 2 választás közül tudsz dönteni, de a legtöbb embernek van agya, és meg tud különböztetni egymástól 3-6 pártot.
2017. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy. A szavazás úgyis csak arról szól, hogy hogyan oszlik meg a maradék egyharmad a hazaáruló kollaboráns pártocskák között, eszemben sincs részt venni ebben a színjátékban, ami csak orbán fasiszta rendszerét legitimálja.
2017. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

A Jobbik egy, a jelenlegi oldal-zűrzavarban lavírozó párt amely azt latolgatja hogy hol van még egy pici lefedetlen "piaci" rés a szavazók között. Régebben szélsőjobb, most meg üdvözlőlapot küldenek a főrabbinak hanukára.

Nekem szimpibb lenne a mostani Jobbik, hiszen gyűlölködésből csak mégtöbb keserűsége van mindenkinek, ez tiszta. Csak hogy át lehet rajtuk látni. Számomra Vona és pártja teljesen hitelét vesztette ezzel a pálfordulással. Bár soha nem szavaztam volna rájuk.


Aki kormányt akar váltani, az szerintem olyan baloldali pártra szavazzon, amelyik - a következő hónapokban - meg tud erősödni. Bizonyosan lesz ilyen szerintem.


A Fidesz is mindent be fog vetni nyilván, de meg kell szabadulnunk tőlük. Épp tegnap beszéltem egy komoly vállalkozóval, akit miután a Fidesz átvette a "hatalmat", 2 hónap alatt klasszikus maffiamódszerekkel tettek szinte nincstelenné a helyi fideszes arcok. Értsd: stöbbszázmilliós vagyonból nullára. Nem az első sztori amit hallok. Az M2 autóút esetében is SZEMÉLYESEN ismerek olyat akinek azt mondták: "itt ez az anyagbeszállítói megrendelés. 800 millió van rá. 150 millióból megoldod, a többi vissza. Amíg gondolkodsz a válaszon, megindul egy-két NAV és munkaügyi ellenőrzés feléd, semmi jóra ne számíts. Jó gondolkodást, jövő héten találkozunk"

A Fidesz kormány - noha valóban dob bőven alamizsnát a nyájának, mindig amikor kell - de arra törekszik hogy mindent magáévá tegyen. Tulajdonjogilag és hatalmilag is egyaránt. Maffiamódszerekkel, koholt hazugságokkal. Ha nem ellensúlyozza ezt egy másik erő, oda jutunk mint a törökök. Ezt tessék észrevenni. Itt nem a migránsokról van szó, hanem hogy a sajátjaink tönkretesznek-e minket.


Kérlek titeket, gondolkodjatok. Szép napot mindenkinek!

2017. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Mindegyik párt nevét felírom egy cetlire, majd a papírdarabokat összehajtva berakom egy kalapba. A választás előtt két nappal kihúzok egyet, majd bemegyek a szavazófülkébe és arra húzom az x-et.....aki a szavazókör bejárata előtt vette meg a szavazatomat ingyen ételosztással, ajándékcsomaggal vagy 1500 Ft-tal.
2017. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Elolvasom a programjukat és döntök, függetlenül attól hogy hova sorolják :)
2017. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
Először kizárom kire nem szavazok (Fidesz, MSZP) utána a maradékból kiválasztom az elmúlt 7 év legaktívabban mutyiüldöző pártját (Együtt). És nem vagyok baloldali, jobboldali liberális vagyok és sajnálom, hogy az LMP-ben csak csalódni tudtam.
2017. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Aki nem a Jobbikra szavaz az meg is érdemli hogy a fideszes tolvajok kapzsisága nyomorba juttassa. Másnak nincs esélye leváltalni a maffiakormányt.
2017. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Tök egyszerű, megnézed melyik a legerősebb, ez most az MSZP. Meg amúgy is ők állnak a legközelebb a baloldalisághoz.

A DK és az Együtt túl balliberális a Párbeszéd meg nevetségesen demagóg, a szocik a legerősebbek és a legnormálisabb programjuk is van.

Plusz nálunk olyan egyéni képviselőjük lesz, akiről tudom, hogy nagyon jó vezető. Viszont sajnos a miénk az egyik legfidezsesebb megye Bács-Kiskun szval esélye az nem lesz.

2017. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!