Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bulgáriába vagy Magyarországra...

Bulgáriába vagy Magyarországra jön megy több turista? Hol hagynak több pénzt a turisták Bulgáriában vagy Magyarországon?

Figyelt kérdés

Miért emelik ki a cikkben,hogy az idegenforgalom adja a GDP 13 százalékát ? Csóró ország lenne Bulgária ?

[link]



2017. szept. 7. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván Bulgáriába mennek többen még ha cigány országnak is nevezik, de legalább van tenger, viszont a turizmus nem fog egy országot fellendíteni mert a fekete gazdaság visszahúzza.


Orbán vezette országunk is valahol lassan beáll a sorba Szerbia, Bosznia, Albánia, Moldávia közé.

2017. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor korruptabb ország lenne mint a miénk ?
2017. szept. 7. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:

transparency.org/cpi2016


Hát mondjuk jövőre fogunk körülbelül oda süllyedni, ahol Bulgária van korrupcióval. Mindenesetre Románia már leelőzött minket.

2017. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sulek Péter ***** válasza:
Szerintem Bulgáriában elég sok turista van a tengerpart miatt.
2017. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó ,de ennyi erővel Magyarországra is lehetne ezt mondani hármas mert nyáron a Balaton környékén is sokan vannak. Amúgy miért mondják Bulgáriára,hogy cigány ország ? Több a cigány ott mint Magyarországon ?
2017. szept. 7. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Parancsolj:


[link]


[link]

2017. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én csak azt szűrtem le belőle,hogy több turista jön Magyarországra ! Tévesen szűrtem le a 2 belinkelt weboldal alapján ?
2017. szept. 8. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Bulgáriát azért szokták lenézni mert jelenleg ők a sereghajtók mindenben az EU-n belül. Ráadásul a mostani oroszbarát kormánnyal valószínüleg azok is maradnak. Ugye bulgária fő vonzereje a fekete tengerben rejlik. Hozzánk pedig budapest, balaton és a gyógyfürdők miatt jönnek főként. Ha egész éves átlagot nézünk akkor szerintem egy hajszálnyival de bulgáriába mennek többen. Viszont tény hogyha tengerpartot keres valaki akkor előbb fog horvátország, görögország, törökország (már nem) eszébe jutni.
2017. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!