Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a franc ez? Tényleg ez a...

Mi a franc ez? Tényleg ez a kormánymédia színvonala?

Figyelt kérdés

[link]


Nem mondok erre semmit, ez a legmocskosabb, legundorítóbb időket idézi a Rákosi érában írtak így a nyilas pribékekről meg SS legényekről. Tudom hogy ezzel reklámozom őket, e mégis mi a f..zom ez a színvonal?


Ez komoly cíkk akar akar lenni? Vagy ez valami paródiaféle volna? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy itt tart ma a fidesz médiagépezete.


Félve kérdem meg, fideszesek ti el is hiszitek?



2017. szept. 8. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
az origo ma már a 888.hu színvonalát verdesi, talán kicsit nagyobb budget-vel.
2017. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lazy Lover ***** válasza:
54%
ez! juj most a vóna a mumus eddig a migránsok voltak! komolyan ezek elmebetegek!!!
2017. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Akkor majd Vona legközelebb nem kelti a nyugdíjasok ellen a közhangulatot.
2017. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én jobboldali vagyok, de sem a Fidesz, sem a Jobbik nem szimpi nekem, de amit szerencsétlen Vonával művelnek, az már túl sok. Bizonyos szint felett nem szabadna bizonyos szint alá süllyedni.
2017. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Fat@l_3rror


Ne süllyedj a szintjükre, és különben is még aztán jön az origós cikk, hogy


Fidesz párttagokra vadásznak gyilkos indulattal a gyakorikérdések.hu nevű szennyoldal keretlegényei.

2017. szept. 8. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Elő kell készíteni az új mumust, Sorosnak már nincs sok hátra, kitörne a pánik a birkák között ha "utód" nélkül halna meg.
2017. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Tehát Vona az új Soros? Fogjatok csak össze nácik és bolsik :).
2017. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Az origótól, 888-tól, ripostból, "közmédiából", TV2-ből stb. folyik a szennyvíz, nem a nyugdíjasok szájából. Aki józan ésszel gondolkozik, az nem dől be ennek a h*lyeségnek. Pl: Vonát a bőrfejűek jól megvernék a néppártosodás miatt, nemhogy szimpatizálnak vele.
2017. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Kíváncsi vagyok mi volt az a "hatalmas nyugdíjasgyalázás" Vonától. Csak nem kimondta hogy a nyugdíjasok megvezethetőek? Pedig sajnos ez az igazság, a legtöbb simán beszop minden fost amit a fideszmédia a szájukba ad.


A cikken ne lepődj meg, minden egyes nap ilyen tömény hazug és hangulatkeltő moslékot pakolnak a címoldalra, a normális embernek a bele kifordul tőle, bár ha olyan a hangulatom röhögni remek. Meg elrettentő példának. Mit lehet ezen csodálkozni? Az összes fideszmédium ilyen, hazudozás, befeketítés, uszítás, értelmetlen és a valóságtól elrugaszkodott beböfögések, na meg foci és bulvár minden mennyiségben. Fideszes bérújságírók dolgoznak ott, a normálisabbja régen otthagyta már az origót. Az a vicc, hogy ezek mernek olyanokat lehozni, hogy a másik pártnak kész terve van a centúrára. Ezek, akikről a fideszes hatalomátvétel óta 0, azaz nulla alkalommal láttam Mészáros Lőrinc nevét az oldalon...

2017. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ez, ne mondd, hogy meglepődtél. Közelednk a választások, lassan teljes fordulatszámra kapcsol a kormány propagandagépezete.
2017. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!