Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Origót ti még olvastok?...

Origót ti még olvastok? Rettenetesen leromlott a színvonala mióta a Fidesz a pénzünkből felvásárolta.

Figyelt kérdés

Kb. egy Fideszes hírportál lett, ahol megrendelésre az ellenzéket járatják le és a Fideszt ajnározzák non-stop.


Minden nap egy hír hogy Vona Gábor terrorista, a Fidesz pedig Európa legnagyszerűbb országát csinálta Magyarországból, és a kettő közül szokott valamelyik a főcímen lenni.



Kb. ugyanolyan lett mint az m1.



Van köze ennek az adófizetők pénzéhez? elképzelhetőnek tartjátok hogy Viki valamelyik havernak passzolt egy kis zsebpénzt hogy az ország legnagyobb hírportáljából csináljanak Fidesz bulvárt?



Többet nem fogok rálépni az oldalra megfogadtam.. Rossz látni hogy az Origó is beszélt azon több ezer emberek sorába akiknek az országban annyi a szerepe, munkája hogy a Fideszt reklámozzák reggeltől estig..



2016. okt. 28. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasok felvásárolt hírportálokat. Minek? Kit érdekelnek a hazugságok?
2016. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A váltás óta én sem követem, csak a Tech csatornájukat, de lehet azt sem kellene!
2016. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Engem inkább a cikkek érdekelnek mintsem a hírek, de azoknak a színvonala is pocsék lett, a komment szekció pedig szégyen, mondjuk itt is az, de mindegy... :D Index és HVG jobb.
2016. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem olvastam, én ezeket olvasom, hogy a másik felet is ,,meghallgassam":

Kuruc.info, Index, HVG, Alfahír.

2016. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lassan mindent elborít magaalá gyűr a kívül narancssárga belül szennyes rothasztó iszap.
2016. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem.
2016. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes az Origo, mert amikor arról szóltak a hírek, hogy kormányközelbe került, akkor még nem volt elvakult kormányimádó médium. Egy időben még egész korrekt hírportálnak tartottam, bár nem volt soha a preferenciám. Aztán nemrég, szinte semmi előjel nélkül, hirtelen tövig benne vannak a kormány hátsójában.
2016. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkábban, mint a váltás előtt, de azért még előfordul. Igaz, inkább a sporthíreket. Politikai ügyekben már, nem tudom őket komolyan venni.
2016. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 31 százalékos pótló ***** válasza:
33%
Örülök a felvásárlásnak, sokkal igényesebb lett. A többi pedig csak konteó, jó lenne végre feldolgozni hogy a társadalom a fideszt választotta.
2016. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!