Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy tanár tehet ilyen elfogult...

Egy tanár tehet ilyen elfogult politikai tartalmú kijelentést szerintetek?

Figyelt kérdés
Gyakran mond olyat, hogy "Na most már ha még egy libsi megnyilvánulást hallok, az egész bagázst megbuktatom!" és ehhez hasonló kijelentéseket tesz gyakran. Meg, hogy akinek nem tetszik a rendszer, az húzzon el az országból. Tanárként nem elítélendőek az ilyen elfogult politikai megnyilvánulások?

2017. szept. 9. 01:14
1 2 3
 1/29 szántóvető ***** válasza:
97%
legközelebb felszólítod hogy fejezze be vagy mész az igazgatóhoz és panaszt teszel.
2017. szept. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Nem tehet.
2017. szept. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%

Második orbán ciklus alatt végeztem a középiskolával. A 12 év alatt egyszer sem hallottam szidni magyar bálintot, hiller istvánt, gyurcsányt, bajnait, bokrost, vagy úgy általában a liberálisokat.


2012ben aztán tömegesen kezdtek el rózsikázni és orbánozni.


Ellenben anyámról tudom, hogy töri-nyelv szakos tanárként állandóan rettegett, hogy vajon az óraszámokra hivatkozva ugyan mikor rúgják majd ki.


Na akkor mikor volt itt diktatúra? Mikor félemlítették itt állandóan a tanárokat?!

2017. szept. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Molyember ***** válasza:
45%
Lehet, hogy csak viccel. Itt se lehet sokszor eldönteni, hogy tényleg fideszest olvas az ember, vagy egy troll hülyéskedik.
2017. szept. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem hazudsz kérdező. Pedagógusnak ilyen megnyilvánulásai nincsenek!
2017. szept. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Nem politizálhatna, de a Fideszesek mindent megtehetnek, és sok meg is teszi.
2017. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Tanár nem politizálhat nyíltan a diákokkal. Természetesen kivételt képez ezalól ha szorosan kapcsolódik a tárgyhoz, de ez a megnyilvánulás nem igen kapcsolódik semmihez.
2017. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

""Na most már ha még egy libsi megnyilvánulást hallok, az egész bagázst megbuktatom!""


kíváncsi vagyok kérdező, hogy mik voltak a kifogásolt libsi megnyilvánulások :)

2017. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 tgt ***** válasza:
59%
Az az ember, aki a "libsi" szót képes használni, nem tanárnak való.
2017. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem de lényegtelen, nem ő az első aki tesz. Iskolától is függ a részrehajlás. Szal lehet még az igazgatóval se mentek sokra....
2017. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!