Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! Nektek szimpatikusabb...

Balosok! Nektek szimpatikusabbá vállt a jobbik mostanában? (és vica versa)

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Én Jobbik szavazó vagyok és nem fordulhat elő, hogy szimpatikussá váljon számomra a baloldal.
2017. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Jobbikos vagyok, nekem pl. a Bajnai nélküli Együtt szimpatikusABB mint volt, de meg se fordult még a fejemben hogy őket támogassam.
2017. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kötözködni akarok, de nektek a más megismerése nem fordult meg a fejetekben. Amikor választok az úgy történik, hogy előbb végiggondolom az értékeket, azt, amit az emberi boldogságról és a hozzá vezető útról tudok. aztán minél jobban megpróbálom megvizsgálni, melyik párt mit tesz ezért. Az meg sem fordul a fejemben (realista vagyok), hogy tökéletes pártot keressek, tehát tisztában vagyok azzal, mindnek lesz több kevesebb hibája, vagy ha így szebb, amit másképp képzel. Aztán a fontossági sorrend szerint választom a legmegfelelőbbet.


Aki idáig türelemmel elolvasta, ideje, hogy a kérdésre is választ kapjon (bár ez csak a balokhoz szólt). A kérdező értelmezésében szimpatikusabbá vált. Én ugyanezt másképp mondom. A jobbik egy szélsőséges a szó rossz értelmében nacionalista kirekesztő párt volt. Vezetőjének volt annyi szürkeállománya, hogy észrevegye, az nem hasznos. Elkezdett behúzódni középre, türelemmel tisztogatta a és tisztogatja pártját és az ő nézeteiket. Ez mindenképpen elismerést érdemel. De ahogy mondani szokás, a kutyából nem lesz szalonna. A Jobbikból sem hasznos, az országot előrevivő párt. Ez nem Vona akaratán múlik, sokkal inkább a támogatóin.


Még valamit. Gondolom, ha azt mondanám, bezzeg Gyurcsány, a megvetés legmagasabb fokát vívnám ki. Utóbbi nem rázna meg, azonban Gyurcsányról is megosztom veletek a nézeteimet. Kicsit nagyobb tehetségű, mint Vona. Mentalitásában Orbánhoz hasonlít. A kivitelezésben nem. De ha lehet mondani, hogy Magyarországnak ki mekkora kárt okoz, akkor egyértelműen Orbán után Gyurcsány, és senkinek nincs esélye ebben őt utolérni. Mégpedig azért nem, mert a hatalmat az ország tönkretétele árán ennyire még Vona sem képes akarni. E tekintetben őt csak Orbán körözheti le.

2017. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok baloldali. Jobb liberális vagyok, és a Jobbik tulajdonképpen szemenköpi az elveimet, a KDNP és a Fidesz után. Voltaképpen a

Momentum feküdne nekem legjobban, de emiatt az elcseszett undorító fos választási rendszer miatt a Jobbikra fogok szavazni. Ahogy Meggyesi mondta, befogom az orrom, meg nem nézek oda, majd sopánkodva berúgok a ballib haverjaimmal hogy megint 2/3 lett, pedig mi mindent megtettünk xdlol

2017. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!