Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti milyen médiumot vagytok...

Ti milyen médiumot vagytok képesek nézni/hallgatni/olvasni?

Figyelt kérdés
Ma Magyarországon egy kritikus-gondolkodó szavazó mégis mit tud csinálni, elolvassa mindegyik elfogult szennylapot és szekeltál belőlel okosan? Nekem egyszerűen elegem van a 444, HGV, Index, 24.hu vagy éppen a másik oldalon lévő 888, M1, Pesti Srácok végtelenül gyerekes elfogultságából. Engem nem érdekel melyik oldalon állnak, szánalmas az egész. Talán a Heti Válasz az egyetlen olvasható dolog manapság.

2017. szept. 18. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Már nagyon egyiket sem. Külföldi híreket szoktam de ennyi, magyar politika már nem érdekel...hisz újat úgyse mond senki...Fidesz lop,hazaárulók,soros,migránsok,simicska,stb hidegen hagy már ez.
2017. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Szélsőliberális és kormánypárti médiumokat én sem olvasok. Én ATV-t és Hírtv-t nézek, és kurucot olvasok. Persze az igazságot utóbbi szokta megírni.
2017. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

'Én ATV-t és Hírtv-t nézek, és kurucot olvasok. Persze az igazságot utóbbi szokta megírni.'


Ez nézőpont kérdése, mert más a kurucot széles ívben kerüli.

2017. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Kizárólag 444, index és társai, mert már csak ez a néhány szalonképes oldal maradt a rengeteg kormánypropaganda, álhírterjesztő és/vagy nyíltan rasszista oldal mellett, amelyekre nem vagyok kíváncsi.


De ahogy hallom az index beolvasztása már megkezdődött, már pozícióban van az illetékes fideszes szakember, Szombathy Pál.

2017. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindenfélét. Ellenzékit, kormánypártit, aztán próbálom "betájolni", hogy a kettő között, hol lehet az igazság.
2017. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
A 444 és kuruc infó kivételével mindenbe bele szoktam olvasni.
2017. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Többnyire m1-et, nem a kormánypropaganda miatt hanem ha van valami új törvény/új lehetőség stb. ezt ők adják le először, engem az ilyen hírek érdekelnek

Tavaly még HírTV-t néztem viszont engem nem érdekel hogy orbán testvére mit vett, tisztára bulvár médiává vált az a hír portál.


Viszont ha politikai témában akarok valamit megtudni akkor természetesen megnézem több forrásból is és arról következtetem le mi is az igazság

2017. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Kizárólag 444, index és társai, mert már csak ez a néhány szalonképes oldal maradt ..."

Kérdés, hogy pl a 444 hol szalonképes...

2017. szept. 18. 18:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindent,ami magyarul ír,vagy beszél.Aztán nagyjából azt tudom konstatálni,hogy vagy negyven éve minden ugyanaz,csak az arrogáns szófxsók lettek százszor annyian.De -nem pártszimpátia - a Kossuth rádió színvonalas,változatos,hasznos,oktató.A hírekre nem figyelve egész nap is jól elvagyok vele.
2017. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
444 KOMMENTEKet.
2017. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!