Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akkora szégyen, hogy...

Miért akkora szégyen, hogy fiatal egyetemistaként szeretem nézni az M1-et, hallgatni a Kossuthtot?

Figyelt kérdés

Illetve tudom, hogy nem szégyen, csak egy bizonyos szűk kör szeretné ezt a látszatot kelteni, illetve hogy könnyen befolyásolható vagyok, és buta.


Úgy gondolom, hogy mindenkinek joga van megválasztani azt a hírforrást, amit hitelesnek talál.


Bezzeg aki ellenzéki médiumot olvas, azt pedig elismerésre méltó, hogy nem hagyja magát befolyásolni.

Persze, ezeknek a médiumok egyáltalán nem céljuk a befolyásolás. :)


Fidesz-Jobbik szimpatizáns vagyok amúgy.


2016. okt. 9. 20:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki lesz_arja, hogy mit nézel.
2016. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem akarsz olyan zombi lenni, akkor nem tanácsolom ezeket!

Viktor még rajtad is kőkemény agymosást fog végezni, aztán te is gyűlölni fogod az ellenzéket és ugyanúgy migránsozol, mint a közmédia!

2016. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ja, és színvonalasnak találom.

Általában csak a balliberális érzelműek a nagy huhogók, hogy színvonaltalan.


Nem úgy tapasztaltam, hogy mindenki leszarja.

2016. okt. 9. 20:10
 4/29 A kérdező kommentje:

Utálom az ellenzéket a Jobbik kivételével, és utálom a migránsokat is. :D

Mi okom lenne arra, hogy ne utáljam?

2016. okt. 9. 20:13
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Akkor gratulálok, kérdező!

Egy újabb zombival lett több a társadalom!

Kár volt ilyen hülyeségeket hallgatni/nézni!

Mert piszkosul NEM hiteles egyik sem!

Mind ferdítés, hazugság, figyelemelterelés, agymosás, propaganda, önfényezés, félelemkeltés, uszítás, gyűlöletkeltés, pocskondiázás!

Az igazán nagy gondokról, amik Magyarországon vannak, NEM számolnak be!

2016. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

Én hallgatom Kossuthot is illetve pl. a Klub Rádiót, nézem az m1-et és az ATV-t is.


Örülök hogy itt sokakkal ellentétben én nem csak az érme egyik oldalát látom hanem mindkettőt.

2016. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Először is teljesen egyetértek az első válaszolóval.

Másodszor ízlések és pofonok. Harmadszor én nem nézek M1-t, mert nem bízok bennük, hiszen jogerős bírósági ítélet mondta ki a hírhamisítás történt. A csatornánál ezért előléptetés járt.

2016. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
47%
Kossuth Rádiót viszont rendszeresen hallgatok, mert színvonalas műsoraik vannak.
2016. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Én is bele szoktam nézni az ATV-be is.

Viszont szabadnak érzem magam, hiába kiabálja az ATV hogy csorbulnak a szabadságjogok például.


Mondanak korrupciós ügyeket, aztán vagy igaz, vagy nem.


Nem lehet úgy kormányozni, hogy az ellenzéki pártok, vagy média ne kiáltana korrupciót.

2016. okt. 9. 20:17
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

A Kossuthon nem csak hírek mennek, hanem értelmes műsorok is akadnak, amiket én is szoktam néha hallgatni ( a híreket pont nem :D ).


Ha téged az nem aggaszt, hogy egész nap irányított bullshittel tömik a fejed az M1-en akkor jó szórakozást. Azt már leírták előttem, hogy a hitelességgel gondok vannak.

2016. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!