Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz pozitívumai (2010-201...

Sulek Péter kérdése:

A Fidesz pozitívumai (2010-2017 között) Mi az amit jól csináltak szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 19:06
1 2 3
 21/23 Pro Patria ***** válasza:

Ezt a párbaállítást is szoktam szeretni, 2 millió szavazó 8 millió károsultja.


Tényleg nem gondolja tovább senki (nem, hiszen ez kedvező alázámasztást ad valamihez, amiről érvelni akarunk - minek rontanánk el?), hogy ez 2,2 millió _felnőtt korú_ szavazót jelent, és összesen ez mennyi, egy háztartásban élő embert jelent, gyerekekkel együtt?

Nem 2 millió vs. 8 millió ember a szavazás eredménye.

2017. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az első ami nekem igazán tetszett az a rezsicsökkentés. Nem mondhatja senki, hogy nem zsenik, hogy ezt így kitalálták. Az otthonteremtést is támogatják és a minimálbért is megemelték. Azonkívül a Fidesz bebizonyította, hogy kiáll az országért ha Brüsszel veszélyes dolgokat akar sőt még Soros Györgytől is megvéd minket aki támogatja az illegális bevándorlást. Én veszélyben érezném magam ha nem a Fidesz lenne hatalmon. Szerencsére minden a győzelmüket vetíti előre. Amin nem is csodálkozom. Úgy tűnik sok okos ember van aki tudja kire kell szavazni.
2017. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Felismerte a Háttérgatalom és az illumirátus árdekel szféráját egy olyan geopolitilai válság szélén, ahol a nemzeti érdekel érvényesítése és a nép jóléte elsődleged küldetéssé konverálódott, az eddig megszokott kormányokkal szemben vállalta a konfortációt Brüsszelel és egyéb hatalmi elit nagykutyái tökeire lépett.
2017. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!