Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IMac 27 mid 2010 megéri...

IMac 27 mid 2010 megéri megvásárolni 2017-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés adott, egy izmos PC-re cserélném le. iMac config: i5 2,8 GHZ, 16GB DDR3, 1TGB HDD, Ati Radeon 5750 1 GB display: 27 colos.


Megéri egy 7 éves gépet ilyen configgal megvásárolni/cserélni 2017-ben? Mennyire használható? pl. programozásra. Nem játszok PC-n sem


Köszönöm a válaszokat :)



#PC #csere #iMac #mid 2010
2017. szept. 2. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki tudnád fejteni hogy jutottál gondolatban ide, szóval miért kell a Mac? Valami olyan speckó programot használnál ami csak OS X-en érhető el?
2017. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából fél éve vettem egy öreg (late 2008-as) macbook pro-t és bál a dual core-s proci teljesítménye egy retek volt, mégis nagyon megtetszett a rendszer. A windowsal manapság egyre több problémám van ami lehet gép specifikus de az upgrade után eltűnik és jön másik hiba. A biztosítékot nálam az verte ki legutoljára mikor egy webshopot írtam és mire leírtam volna egy komplexebb algoritmust, a gép újraindult és elveszett minden. Ez töbször előfordult már pedig a DEV accountot is megszűntettem. Illetve unom a windows rendszert, valamiért már nem ispirál és szeretnék váltani. Erre a mac tűnik a legmegfelelőbbnek
2017. szept. 2. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazabol attol fugg, hogy mennyiert tudod megvenni. 100-120ezernel tobbet mar nem nagyon erdemes kifizetni erte.
2017. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!