Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ítélik el sokan azokat,...

Miért ítélik el sokan azokat, akik külföldön szeretnének boldogulni?

Figyelt kérdés

Rengeteg a gyűlölködő, utálkozó, kötekedő válasz, holott senki nem adott rá okot.

Az olyan jelzőket meg, hogy "disszidens", "hazaáruló" és hasonlók pedig nem tudom, honnan van bátorsága egyeseknek ráaggatni másokra ok nélkül.

Illetve mindennek a teteje az olyan megnyilvánulások, miszerint nyilvánosan kéne kivégezni mindenkit, aki elhagyja az országot, börtönbe vetni az összes rokonát, megvonni tőle az állampolgárságot, és hasonlók.


Mi az oka ennek a gyűlölködésnek?


2017. szept. 21. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Senki sem ítéli el szerintem, vagy legalábbis én ezt nem látom. Én itthon akarok boldogulni, bár ha nagyon jó leszek a szakmámban akkor így 3 év Svájcot betervezek, hogy piszkosul meggazdagodjak. De alapból szerintem mindenki megérti azt, hogy kint átlagban 4x annyit keres és az ingatlanárak már nincsenek olyan messze, sőt közel vannak a nyugatiakhoz, ezért külföldön kell a legtöbb fiatalnak megkeresni a magyar lakásárakat. Ha itthon maradna a szüleinél élve 30 évesen azért sokkal jobban elítélnék, mert az "nem férfi", ha meg nő akkor meg egy eltartót kereső qrva..
2017. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
sima irigység. Bár engem nem zavar, tőlem akár nevezhetnek migránsnak is. (mert ugye az a szokás otthon...) és szívesen le is adom az állampolgárságom, amint sikerül felvenni az újat. Az ember nem a származását szégyenli, hanem az azonos nemzetiségű embertársait.
2017. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük!
2017. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én itthon szeretnék boldogulni de aki akar menjen. Mért ítélném el ezért? Ha kint jobban boldogul van is kedve hozzá menjen. Teljesen rendben van
2017. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert ez igazi nemzeti keresztényi magatartás...
2017. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert otthon annyira keresztény mindenki, hogy ezrével tódulnak vasárnaponként a templomba :D
2017. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ítélik el sokan azokat, akik Magyarországon szeretnének boldogulni?

Rengeteg a gyűlölködő, utálkozó, kötekedő kérdés, hozzászólás, holott senki nem adott rá okot.


Illetve mindennek a teteje az olyan megnyilvánulások, amikor a külföldön dolgozó, Magyarországról kiköltözött egykori honfitársunk a szülőhazáját ócsárolja, és az otthon maradottakat gyalázza különféle magyar nyelvű fórumokon.


Mi az oka ennek a gyűlölködésnek?

2017. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!