Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azért nem találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azért nem találnak társat maguknak, mert túl magasra teszik a mércét, és ennyire dekoratív, csinos barátnőt szeretnének?

Figyelt kérdés

Miközben ők nem keresik az előnyös oldalukat, de a másiktól elvárják?


Kb. ilyen kaliberű nőről álmodoznak?


[link]


2017. szept. 6. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez a nő ronda és öreg. De amúgy ja, sokan jobb nőt akarnak, mint amire reális esélyük lenne. Mondjuk ezzel nincs baj, senki nem önként dönti el, mi tetszik neki.
2017. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyetlen ismerősöm van, akinek huszonévesen még sose volt kapcsolata, neki azért, mert egyszerűen nem mer odamenni lányokhoz, soha nem is mert, szerintem az anyján kívül még nem beszélt már nővel életében :D

Minden más ismerősöm talált párt.


Ettől függetlenül lehetséges az, amit te mondasz..

2017. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha neked ez magas igény, akkor nem tudom milyen bányarém lehetsz.

Nekem ez a nő speciel nem ugorja meg az igény lécemet, undorítónak tartom ha egy nő kigyúrt.

2017. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés célja?

Gondolom, a nők közül is azért nem találnak társat maguknak, mert ilyen barátnőt szeretnének...

2017. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

ez hülyeség....

nagyon kevés olyan lány aki méretekben megközelíti ezeket, a legtöbb akinél próbálkoztam, nem nevezhető elhízottnak, de mindegyik teltebb, melle kicsi épp egy kis maroknyi, és az arcával sem dicsekedhet retusálás nélkül a címalapokon... de nekem tetszenek és természetesek nem valami retusalt labor patkányok.... de persze ezeknek sem kellek ... a kérdésed értelmetlen....

aki itt sír, hogy nincs nője az azért sír mert semmilyen nem jön össze ....

2017. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egy átlagos vagy az alatti nő kell. Őszintén szólok. Nekem nem tetszenek ezek a dekoratív izébizé lányok. Undorodom tőlük. De egy átlagos lány után szivesen futok. És tudom is szeretni. Én csak arra megyek hogy legyen az adott hölgyemény INTELIGENS, és máris elég hogy megfogjon. Lehet lepontozni hogy nekem nem tetszenek a dekoratív lányok. F/18
2017. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, sokan vannak, akiknek nincs önismeretük, önkritikájuk, ezért "tökéletes" nőről ffantáziálnak.
2017. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

#6 *INTELLIGENS :D


nem az a baj, hogy magasra teszik a mércét. saját maguk esetében is tehetnék magasabbra. akkor talán elég jók lennének ezekhez a nőkhöz.


amúgy nekem nincs bajom a meztelenséggel, meg az instagrammal, de azért ez a nő kicsit gusztustalan. :D

annyi szép nő van, és pont ezt linkelted be. :D

2017. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez a 'túl jót akarok, ezért nincs párom' dolog sokkal inkább a nőkre jellemző ám.
2017. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen (kivéve azt, hogy a linkelt nő tényleg baromi ronda). Igazából maguknak is hazudnak szerintem ezzel kapcsolatban. De a fő probléma nem ez, hanem a mérhetetlen önbizalomhiány, meg a folyamatos kifogások gyártása, belső értékek hiánya stb. Nőknél is, férfiaknál is egyaránt. Meg a mai világ hihetetlen kapcsolatközpontúsága. (Jó nyilván régen rosszabb volt, mert ha 20 éves korodig nem találtál férjet akkor cseszhetted). Valahogy azt érzem, hogy magával a kapcsolattal is akkora elvárásokat támasztanak.. Mert ezt látják mindenhol és nem veszik észre, hogy hiába csillog kívül, ha belül meg egy nagy rakás sz..r.
2017. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!