Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint Gyurcsány Ferenc...

Aki szerint Gyurcsány Ferenc jó miniszterelnök lehetne (ismét), azok mivel indokolják a nézetük?

Figyelt kérdés
Egyszer már bizonyított mi tud. Számomra hihetetlen, hogy most is sokan tapsolnak a DK nevű pártnak.
2017. szept. 22. 12:02
1 2 3
 1/22 hájaaa ***** válasza:
51%
Indok annyi h még mindig jobb mint orbán
2017. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jó indok, hogy kevesebbet lopott, mint Orbán. Nem kicsit, nagyon sokkal kevesebbet. Sőt a reggel délben hazugságával is kevesebbet hazudott. De úgy nagyságrendekkel sokkal kevesebbet.
2017. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Normális ember nincs, aki azoknak tapsolna. A hülyék meg elég töményen koncentrálódnak ide is... Kár, hogy Gyurcsány nem a két előző válaszoló szemét lövette ki.
2017. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

az egyetlen politikus, aki a elmúlt 20 évben bevallotta, hogy ő ezt bizony elq...

míg mondjuk egy OV továbbra is magyarázza, hogy a fű kék, az ég meg zöld

de am én se szavaznék GYF-re, de szerintem jobban megrángatott ember, mint amennyit érdemelt... azt mondta, hogy nem csináltak semmit, hazudtak

de azóta a narancs oldalról előkerült a trafikmutyi elosztás, Lázár elszólta magát hogy "mszp-s időkben mszp-sek, fideszes időkben fidesz-esek lopnak", meg megannyi bizonyíték, hogy egen, csaltak, loptak, hazudtak, s nagyobb tételben, mint korábban bárki Kádár óta


de mondhatnám az első Viktor kormány bányaügyeit is... s még is, újraválasztották

a cigányönkormányzat által ellopott pénz aki szintén OV pajtija, s nem lett számon kérve

Rogán ügy, Szijjártó ügy, mert ugye én is hajlamos vagyok elfelejteni, hogy van még két emeletem meg egy medencém

és a többi


és újraválasztották... és most is újra fogják



de mondhatnám a jobbikot is, amelyik ide-oda pingpongozik a "konzervatív jobb közép" és a "listázzuk a zsidókat, a cigány gyerekeket meg vegyük el a szüleiktől, hogy igaz magyar nevelést kaphassanak" között, miközben pár éve is még ők voltak azok, akik átvittek sok 2/3-os örvényt a fidesznek; meg hát ugye tudjuk, a híres orosz dolog; de említhetném azt is, hogy egy 6-7 éve még a JOBBIK szervezett magyar-arab barátság napot (szeptember 11.-én!!! komolyan? mintha a román-francia barátság nap lenne Trianon napján), csak mert mindketten utálják a zsidókat, de rá pár évre meg már kb állatszámban tartották az arabokat



szumma szummárum, mert kicsit elkalandoztam: bár a 'miért szavazna bárki ezek után Gyurcsányra?' a média által legfelkapottabb téma (vicces dolog, de Viktor fél Feritől; 15 éve volt interjú, ahol még Ferkó politikai pályafutása előtti sztoriként elmondta, hogy ő nagyon nagyra tart egy bizonyos Gyurcsány Ferencet, akinek komolyan politikával kellene foglalkoznia, de akkor komoly ellenfele lenne neki, és tartana is tőle', stb), mert Fletó személyét meg 'kellett' gyikolni, de az összes többinek van annyi sara, hogy felmerüljön a kérdés, hogy "miért szavazna arra bárki?"



túl sokat írtam, úgy se olvassa át senki, de akkor a végkövetkeztetés: sajnos otthon azt tudjuk csak választani, hogy ki a legkevésbé rossz a lehetséges rossz döntések közül

2017. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Gyurcsány és Bajnai nem engedte csődbe az országot, sokan akik értenek a politikához nem csak hőzöngnek hogy "de fővette az ijemef hitelt" hanem kezelték a válságot. Ezért is jobb, meg még előttem páran írtak jókat. Persze nem mondom mindenben egyetértettem vele, de sokkal jobban vezette az országot.
2017. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

Azt nem mondom, hogy húúú de jó miniszterelnök lenne, de hogy az orbán nevűnél sokkal jobb azt igen. Ma már tisztán látom, hogy semmivel nem hibásabb ő semmiben mint például a migránsok, Brüsszel meg Soros György. Pont ugyanazt a hazugságokkal és ferdítésekkel teli gyűlöletpropagandát hittük el anno amit ma már az elmúlt 7 év fideszhazugság tekintetében szerzett rutinommal egy pillanatig nem hinnénk el a Fidesznek.


Ma már nem tudnának beszopatni se Sukoróval, se az államcsőddel, se az IMF hitellel, se a vizitdíjjal és pláne nem az öszödi beszéddel. És az embereknek tömegével nyílik felfelé a szeme és látják, hogy csak ugyanazt tették vele amit most Vonával próbáltak volna, csak mint mondtam ma már nem szopjuk be ilyen könnyedén azt a karaktergyilkosságot amit akkor Gyurcsány esetében még naívan és álmélkodva csont nélkül.

2017. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Az eddig elhangzott indokok csupa felszínes jelenséggel foglalkoznak, és kevés fantáziát mutatnak Orbán eltávolítására.


Nézzük a különbségeket előbb. Orbán pszichopatává vált, ezt kiváló gyermekkorának köszönheti. Ennek hatására egyetlen szempontja van, a mérhetetlen gazdagodás és hatalomnövelés párosa. Vele már nem lehet tárgyalni. Gyurcsány ehhez képest rendelkezik gyerekszobával, gondolkodik és úgy cselekszik. Számára is fontos a hatalom, de másképp. Számára is fontos a vagyon, de a hatalom érdekében.

Orbán a hatalomért cselekszik, Gyurcsány az irányításért. Orbán görcsösen tartja, Gyurcsány élvezetből csinálja. Neki egyszerűen életeleme, hogy minél több embert irányítson. A "beismerés" félreismerés. Nem "beismerés" történt, hanem egy hibásra sikerült helyzet felismerése és korrigálása. Orbán a hatalomvesztésbe szinte beleőrült, Gyurcsány új kihívásnak tekintette. Ő most is élvezi, amit csinál.


Nézzük a közös dolgokat. Mindkettő kívánja a hatalmat, mindkettő irányítani akar (csak más okból). És ennek érdekében mindkettő bármit kockára tesz, bármit feláldoz. Sem ország, sem ember nem számít nekik. A 2014-es választásokat nem Orbán nyerte meg, hanem Gyurcsány veszítette el számára. Amikor 2013 őszén látta, hogy nem tud vezéralak lenni, akkor szétverte, megosztotta a baloldalt (más kérdés, hogy a balek társaság beszopta). Most is ez fog bekövetkezni. Még lát reményt az elsőségre (mert ő csak végső esetben vált stratégiát), ha azonban rájön, hogy ez elmúlt, ismét a szétverés következik. Egyelőre taktikázik.


Valójában szinte bárki jobb e kettőnél. Azért "szinte", mert néhány esetben ha meg is nyernék, e két fő hatalomigénylő rövid időn belül ízekre szedi, és akkor egyikük győztesként még inkább ki fogja élni magát. Azonban ezt a mai magyar társadalom sem nem érti, sem nem hiszi. Már megtanították a hiszékenységre, minden populista szöveg előbb nyerő, mint az értelem.

2017. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

az a gond kérdező, hogy te nem is kerestél választ a kérdésedre... csak most ezzel fogalmaztad meg, hogy mennyire nem bírod Ferit

a válaszodból tökéletesen ez lí re, hogy egy alaki kommentelte azt, hogy hú hát ő is utálja, és őt felpontozod, meg "húúú na végre valaki normális"

ha nem akarsz választ kapni a kérdésedre, ne tedd fel, hanem menj az ilyen "ELÉG!" meg hasonló oldalakra, és írd ki, mennyire utálod GYF-et, és örülj, hogy mindenki egyetért veled


4/11 voltam, peace out

2017. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 hájaaa ***** válasza:
79%
Aki azt írja h ménem lövették ki a szemünket, annak ugyanilyen cinikusan csak azt tudom írni h akinek kilőtték az minek ment oda? Orbánbérencek voltak azé
2017. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát most ez bonyolult. Az, hogy azt gondolom Orbánnál azért még Ő is jobb volt, azt nem mondhatnám, hogy szívesen visszahoznám. Rengeteg bajom van a kormányzásával, többek között ezért sem. Teljesen megértem, hogy a Fidesz 2010-ben porig verte, mert alternatívát kínált egy olyan rosszul működő kormányzatra mint a Gyurcsányé volt. Ez teljesen így van. De az, hogy Orbán még sokkal rosszabb lett, és ez is tény, az nem jelenti azt, hogy vissza akarnám hozni a Gyurcsányt. Sose értettem ezt a gondolkodást.
2017. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!