Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok kínosnak,...

Nem gondoljátok kínosnak, hogy a Fidesz erőteljesen propagálja a sportot, de a kormány és a hozzá közeli emberek 2/3 része a lábujjait sem látja a hasától?

Figyelt kérdés

Utóbbi állításban van némi költői túlzás, de lényeg átjön.


Szerintem jobban kéne adni magukra azoknak az embereknek akik ilyen szinten igyekeznek "népszerűsíteni" a sportolást, mozgást.


Miközben önmagukra semmit nem adnak, maximum magukba a falatot, mert egyre csak híznak.


Pedig nekik kéne példát mutatni, ha már ennyire fontos a kérdés számukra.



2017. szept. 24. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
nem gondoljátok kínosnak, hogy a baloldal a korrupcióról fröcsög, miközben az antikorrupciós kampányukat még mindig korrupciós pénzekből finanszírozzák?
2017. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az a kínos, amikor a vergődő ellenzék már nem tudja mibe kössön bele. :-)
2017. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
EZT VALAMIVEL ALÁ IS TÁMASZTANÁD #1? (Rajta sorosozz egyet:-)
2017. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne már kínos ? Mindenki ismeri a mondást: bort iszik, vizet prédikál.
2017. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Erről nem a Fidesz tehet.


Sajnos a legtöbb 35+-os embernek a sportolás a meccs nézést jelenti.

2017. szept. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha jól tudom Orbán focizott, Szijjártó is teremfocis.
2017. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Annyit dolgoznak dicsó magyar népünk által lakott szent hazánkért az eljövendő örök boldogságunkért, hogy sajnos nincs idejük rá. Feláldozzák egészségüket is értünk.
2017. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenek vagyunk mi emberek, nézd meg hány orvos cigizik és számtalan más példát lehetne sorolni. Nyilván van benne valami, hogy aki saját magát se tudja megváltoztatni az hogy akar másokat de azért mégis ez a megszokott.


Pl. nem hiszem ha Viktor ki lenne gyúrva azzal többet tenne a felnövekvő nemzedék egészségességéért mint mondjuk ha hoznak egy olyan törvényt amivel megdrágítják az egészségtelen ételeket vagy amit a menzareformmal tettek.

2017. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
44%
Utolsó, most elképzeltem, ahogy Viktor meg Lőrinc lemennek a TechnoGymbe, lenyomnak egy másfél órás edzést, aztán szelfiznek egyet a tükör előtt :D
2017. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

"Utolsó, most elképzeltem, ahogy Viktor meg Lőrinc lemennek a TechnoGymbe, lenyomnak egy másfél órás edzést, aztán szelfiznek egyet a tükör előtt :D"


Na, én meg azt nézném meg, ahogy 2018-ban meglátod, hogy kétharmados többséggel nyert az Orbán és a Lőrinc választásokat :)

2017. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!