Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is feltűnt, hogy egyre...

Másnak is feltűnt, hogy egyre több a Fideszes a kategóriában?

Figyelt kérdés

Pár hónapot kihagytam a Gyk-n és visszatérve megdöbbentő ami fogadott.

Konkrétan ők uralják az egész témát.


Esetleg lehet, hogy egy vagy több troll áll a jelenség mögött, mert anno volt egy ilyen hullám amikor egy kupac 10-40% közötti válaszoló istenítette a Fideszt, de akkor volt egy masszív ellentáboruk, most viszonz nagyon nagy a többség és mindenkit lepontoznal akivel nem értenek egyet.


2017. szept. 24. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

demokratáék skandalumot kiáltanak, mert sok az ellenvélemény :DD


nem tudom hogy uralhatják a fideszesek, hogyha mindenki 40%on áll a balosok meg 70% körül...

2017. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

#1.

Néha én is eltűnődök, hogy a balliberálisok vakok-e, vagy mi van, ugyanis ez a pontozásos dolog pont a liberálisokra igaz :D


"nagy a többség és mindenkit lepontoznal akivel nem értenek egyet."

2017. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Én ezt teszteltem nem egy párszor amikor olyat írtam hogy fulladjon meg orbán az meglepően 80% feletti pontozást kaptam az ilyen és hasonló semmirekellő válaszaimért.


De amikor azzal érveltem miért is jó az egykulcsos adó, vagy amikor valaki megkérdezte hogy mik soros bűnei én belinkeltem az 1992 es angol font bedöntését. Az ilyen válaszaimat csak lepontozást kaptam pedig korrektül írtam és hiteles forrásokkal is alá tudtam támasztani


Lényegében itt bukik a feltevésed kérdező

2017. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem pontozok mert nem érek rá. Jobboldali vagyok egyébként
2017. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a toplista szerint én vagyok itt az egyik-ha nem a legaktívabb jobboldali válaszoló, és kemény 15 pontom van pontozásból :) na kb ennyire pontozgatnak itt a jobberek
2017. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező

ez csak a látszat. Van egy bérkomentelő aki kb 5 profilról ír 24/7-ben. Még arra sem ügyel, hogy a stílusa más legyen.

2017. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"egy vagy több troll áll a jelenség mögött" tehát aki nem arra szavazna akire te az már rögtön troll? Még mindig 90% ellenzéki itt akiknek az életüket az teszi jobbá ha a Fideszt szidják és azokat akik rájuk szavaznak. Amúgy alig van Fideszes mert akárki ír Fideszes kommentet lepontozzák a sárga földig aztán meg csodálkoznak, hogy miért a Fidesznek van a legtöbb szavazója mikor itt mindenki utálja őket. üdv egy jó színvonalon élő Fidesz szavazó.
2017. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!