Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az a városi legenda,...

Igaz az a városi legenda, hogy Magyarországon a pártok és az egyházak rasszista és politikai szempontok szerint listázzák az embereket?

Figyelt kérdés
Amióta nagykorú vagyok, már többször próbáltam bizonyos világegyházak és politikai pártok közösségéihez csatlakozni. Azonban előbb vagy utóbb mindig kérték, hogy mutassam meg ma születési anyakönyvi kivonatomat is. Minden esetben, amikor megnézték az adataimat az irattárukban, azonnal és indoklás nélkül kiutasítottak még az épületükből is. Pedig próbálkoztam azzal is, hogy más-más városban és más-más templomban, vagy közösségi házban kértem a megkeresztelésemet, illetve az adott vallás szerinti beavatásomat. A politikai pártok ugyan felvettek, de a tagdíj fizetésén kívül soha, semmilyen alapszervezeti vagy más vezetőjük nem állt érdemben szóba velem. Aztán olyan zártkörű egyesületekkel is próbálkoztam mint pl. az AMORC, magyarul a rózsakeresztesek magyarországi közösségével, de hiába fizettem sok évig a tagdíjat és kérésre több kötetnyi szakdolgozatot írtam, amelyekbe soha senki nem tudott belekötni, mindig találtak valamilyen ürügyet, hogy még az első beavatási fokozatot se tudjam elérni. Szóval nem csak az "átkosban" voltak osztályidegen és más jelzőkkel a sárba taposva a hatalmon levőknek nem tetsző emberek, hanem a rendszerváltás után is megmaradtak az ilyen megalázó háttérbe szorítások. Vagy talán csak én és a hozzátartozóim vagyunk pechesek? Esetleg tényleg működnek a kérdésemben kiírt megkülönböztetések?

2017. szept. 26. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Akartál egyházhoz csatlakozni (akármit is jelent ez), és kiutasítottak amikor meglátták a születési anyakönyvi kivonatodat...


Én meg a római pápa vagyok, csak beszélek magyarul is.

2017. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" de hiába fizettem sok évig a tagdíjat és kérésre több kötetnyi szakdolgozatot írtam, amelyekbe soha senki nem tudott belekötni, mindig találtak valamilyen ürügyet, hogy még az első beavatási fokozatot se tudjam elérni"


Szcientológia ? Normál egyházhoz nem kérnek szakdolgozatot

-.-


Ha szintet akarsz lépni elmész teológusnak iskolába.

2017. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!