Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon megszűnhet a közeljövőbe...

Vajon megszűnhet a közeljövőben a Hírtv, vagy beolvasztják abba a rendszerbe, ahová a közszolgálati, a Duna és a TV2 is került?

Figyelt kérdés
Simicska eladja a médiaérdekeltségeit a hírek szerint. Mi lesz akkor a Hírtv-vel?

2017. szept. 26. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom én hírtv.t napi szinten néztem egészen tavalyig. Valahogy a híreik színvonala nagyon lesüllyedt az RTL és a TV2 hírei alá . Kár érte pedig színvonalas hírcsatorna volt nagyon sokáig
2017. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Index meg a HírTv is többé kevésbé független de mégis színvonalban a xart hozzák. Nem is nézek híradót mert a hülyeség folyik belőle. Minden a proletároknak lett készítve.
2017. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 hájaaa ***** válasza:
70%
Az index sz@r színvonalú? Hát azért ezt kétségbe vonnám
2017. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

A Hír tv-nek valóban nem színvonalasak a hírműsorai, de legalább nem a kormánypropagandáját tolják. Jelenleg a magyar média ott tart, hogy az RTL, ATV, Hír Tv, Lánchíd Rádió több-kevésbé objektív hírforrások. TV2, M1, Echo tv, Kossuth rádió, Rádió 1, amik kormánypropanda. Hír tv, Atv kábelcsatornák.

A baj ott van, hogy a Duna, RTL KLUB és TV2 a kódolatlanul országosan fogható csatornák és ebből 2 kormányszócső. A vidéki, idős szavazók ezekből a tv-csatornákból tájékozódnak, mert ők nem használnak internetet. Ez a baj.

2017. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 MolotovPunk ***** válasza:
61%

Hát kinek mi.Én azóta nézek Hír Tv-t gyakran,mióta kormánykritikus lett és kimondja a kormány hazugságait,szemétségeit.

Előtte azért nem néztem,mert hihetetlenül kormánypropagandát tolták éjjel,nappal.

A TV2 jó csatorna volt nagyjából úgy 2013-ig,viszont utóbbi pár évben Híradójuk nézhetetlen lett.Azóta nem is nézek azt.Egyébként rengetegen mondtak fel a TV2-nél,mióta tulajdonosváltás történt.Vajon miért?

Egyébként Hír Tv-n kívül még ATV-t szoktam nézni.

Vidéken viszont tényleg nagy a baj,mert ott sokan a kormány barát médiából tájékozódnak.


[link]


[link]

2017. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 MolotovPunk ***** válasza:
66%
Igazából a megszüntetést az évek óta veszteséges Tv2 érdemelné meg.Az az igazi púp a nép nyakán.
2017. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Hir TV-re nincs szükség
2017. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

3.


Igen, az index csak arra jó, hogy a pletykát lássa az ember. Mert ha hírként utána nézek, kiderül, hogy a lényeget hagyták ki, és más lett az értelme.


Hiába náluk írnak először valamiről, mire máshonnan rájön az ember, hogy igazából mi van, addigra írnak máshol is ugyanarról.

Elkapkodják, nem néznek utána annak, amit írnak. Biztos aztán helyesbítenek, de kinek van ideje mindennek utánanézni, hogy mit írtak rosszul.

2017. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Hir TV-re valóban semmi szükség. A piac eldönti, ha megveszik sorosék akkor megy tovább, ha nekik sem kell, akkor megy a süllyesztúbe
2017. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó: "a piac eldönti"


Manapság akkor tud egy portál vagy egy nyomtatott napilap "piaci" alapon stabilan nyereséget termelni, ha folyamatosan megy bele az állami reklámmegrendelések sorozata. Nézz meg egy 888-at, egy Ripost-ot vagy egy Magyar Idők-et. Szanaszét vannak sorosozva, egészoldalas kormánymegrendelések, illetve megrendelt lejáratócikkek. Így könnyű "piaci alapon" fennmaradni. Az Index, HírTv, HVG, stb.... ezek lasszóval fogják a reklámmegrendeléseket, hiszen érthető módon kormánypropagandában nem vesznek részt.


Értelmezhetetlen fogalommá vált az hogy szabad médiapiac, ma Mo.-n.

2017. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!