Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország fejlődő ország?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem vezető hatalom.
2017. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
Úgy gondolom, hogy fejlődünk, csak a magyar szeret panaszkodni és lusta lett. Én például 5 évvel ezelőtthöz képest, kevesebb befektetett munkával kb 1,5-2x annyit keresek. Sokan azt mondják, hogy a mai kormány lerombolta az egészségügyet. Kérdem én: Mit rombolt le? Eddig is szar volt. Az emberek azt hiszik, hogy ha nem egyszerre fejlődik minden, akkor nincs is fejlődés. Sőt, mindig megtalálják a negatív oldalát a dolognak..
2017. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

"Én például 5 évvel ezelőtthöz képest, kevesebb befektetett munkával kb 1,5-2x annyit keresek. "


Nem te vagy az ország, hanem 10millió ember összessége. Az, hogy ebből kétmillió, köztük te is jobban él attól még az ország egészében hatalmas mértékű szegényedés ment végbe. Hogy az téged nem érdekel, hisz mint mondtad te jobban keresel, azt értjük persze, ezt a hozzáállást a magyarsághoz a fideszesektől nap mint nap tapasztaljuk.

2017. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen wisszafejlődő.Annak akinek piacképtelen diplomája van.Pl: romológia,filozófia,szociológia,stb,ja politológia,kommunikéjsön.Annak aki semmihez nem ért: pl a hozzászólók többsége.Az agymosottaknak: a hozzászólók többsége.A többiek jól el vannak: DOLGOZNAK,TUDJÁK A SZAKMÁJUKAT.ÉS SOK PÉNZT KERESNEK.TÁN KI KÉNE MENNI AZ JÚNÓBA. jA,KÜLFÖLDIÜL SEM TUDUNK..
2017. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Van fejlődő, meg fejlett. Nem vagyunk fejlettek, szóval kizárásos alapon... Amúgy fejlődünk, csak rossz irányban.
2017. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!