Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy Fidesz ellenesség?

Mi ez a nagy Fidesz ellenesség?

Figyelt kérdés

Hiszen mindent megtesz ez a párt az országért, most például a Soros terv végrahajtásának megakadályozása van soron, és meg is fogja tenni, én bízom benne.

Rá fogok szavazni, hiszen erdélyi magyarként megadta nekem a magyar állampolgárságot, ilyet az Mszp sosem tett volna



2017. szept. 30. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/176 anonim ***** válasza:
93%

Niylvánvaló troll. Még ha nem írtad volna bele, hogy "erdélyi magyarként" (amire tudod, hogy különösen ugranak itt), akkor is nyilvánvaó trollkérdés volna.

Gyenge próbálkozás, megbuktál.

2017. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/176 A kérdező kommentje:
Ezt teljesen komolyan kérdeztem, miért ugrotok az erdélyi magyarokra, én büszke vagyok a magyarságomra, 100 év alatt sem törtek meg
2017. szept. 30. 19:16
 3/176 szántóvető ***** válasza:
95%
akkor jó öreg lehetsz.
2017. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/176 A kérdező kommentje:
Persze, görbebottal ütöm a billentyűzetet
2017. szept. 30. 19:18
 5/176 anonim ***** válasza:
89%

"erdélyi magyarként megadta nekem a magyar állampolgárságot"


Igen? :D

És te azt gondolod, hogy ha megkaptad az állampolgárságot, akkor aranyéleted lesz és minden javat megkapsz a vezértől? :D

Magyarországon élsz?

Biztos, hogy nem!

Akkor meg miért vagy olyan, hogy beleavatkozol a magyar belpolitikába, ha kint élsz?

2017. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/176 A kérdező kommentje:
Gyurcsány propagandájának a hatása nagyon erős, erősebb, mint gondoltam, nem gondoltam, hogy ezt ilyen sokan benyelik
2017. szept. 30. 19:33
 7/176 anonim ***** válasza:
65%
elolvastál pár 444 et meg egy két kérdést vicces akartál lenni nem jött össze
2017. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/176 A kérdező kommentje:
Még mindig senki sem válaszolt a kérdésre, csak provokációnak gondoljátok, pedig nem az
2017. szept. 30. 19:41
 9/176 Koplárovics Béci ***** válasza:
83%

"mindent megtesz ez a párt az országért"


Saját magukért tesznek meg mindent, nem az országért. Egyre mocskosabb és aljasabb dolgokat. Igen, néha valóban érezheti úgy az ember, hogy neki most jó amit csinálnak. De összességében? Pofátlanok, így jellemezném őket egy szóval. És ez semmiképp sem egy jó kormányzás jelzője.


"Rá fogok szavazni, hiszen erdélyi magyarként megadta nekem a magyar állampolgárságot"


Neked legalább egy zsák krumplit se kellett adni a szavazatért.

2017. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/176 anonim ***** válasza:
72%

Szóval a kérdező inkább a gyűlölet kormányát támogatja, a "demokráciának" nevezett diktatúrát, szavazatvásárlást és az agymosást...


[link]

2017. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!