Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy Fidesz ellenesség?

Mi ez a nagy Fidesz ellenesség?

Figyelt kérdés

Hiszen mindent megtesz ez a párt az országért, most például a Soros terv végrahajtásának megakadályozása van soron, és meg is fogja tenni, én bízom benne.

Rá fogok szavazni, hiszen erdélyi magyarként megadta nekem a magyar állampolgárságot, ilyet az Mszp sosem tett volna



2017. szept. 30. 19:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/176 A kérdező kommentje:

#49 Hol látol te szitkozódást, te is láthatod, hogy azt csak a liberálisok csinálják, meg a Fidesz ellenesek.

Nincs miért félnem a románoktól, itt a környéken normálisak, a Partiumban élek, ott van gond, ahol szórványban él a magyarság.

A Fidesz nem igazán tehet semmit, a románok egyből azt mondanák rá, hogy vissza akarja venni Erdélyt, ez a mániájuk, szinte félnek ettől, ezért gyűlölik azokat, akik nem olvadtak be

2017. szept. 30. 21:08
 52/176 anonim ***** válasza:
15%
Privibe ami jött: Egyetértek. :-)
2017. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/176 anonim ***** válasza:
42%

[link]


Ahaaa...

Szóval ezt olvasod, mi? :D

Mindenhol csak Orbán Viktor nevét látom az oldalon!

Nem csodálom, hogy totál agymosott lettél, kérdező!

2017. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/176 anonim ***** válasza:
24%

"Fidesz nem igazán tehet semmit"


Na látod, okoska? :D

Akkor meg mégis, mit vársz a Fidesztől, ha semmit nem tesz értetek? :D

Na, hoppácska :D

2017. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/176 A kérdező kommentje:

# 53 Azért van olyan sok cikk róla, mert most ünneplik a reformáció 500 éves évfordulóját és volt látogatóban Kolozsváron, itt ez nem számít mindennapi dolognak.

Egy református templom felavatásán is részt vett Szászfenesen.

2017. szept. 30. 21:13
 56/176 A kérdező kommentje:
#54 Nem igazán tehet semmit nem egyenlő azzal, hogy nem is tesz semmit, megteszi, amit tud, sok óvoda épült itt Magyarországi kormánytámogatásból
2017. szept. 30. 21:15
 57/176 anonim ***** válasza:
78%

"Nem igazán tehet semmit nem egyenlő azzal, hogy nem is tesz semmit, megteszi, amit tud, sok óvoda épült itt Magyarországi kormánytámogatásból"


Most a közbiztonsághoz hogy jön ide az óvoda? :D

Magyarázd már meg nekem :D

Nem az óvodáról kérdeztelek, hanem arról, hogy miért nem tesz semmit azért a Fidesz-kormány, hogy ne történjen több atrocitás :D

Én ezt kérdeztem!

Ne beszélj mellé :D

2017. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/176 anonim ***** válasza:
35%

"sok óvoda épült itt"


Nálatok minden épül, de nálunk meg sok minden r0had szétfele, és ez óriási különbség, te okoska!

A mi pénzünk megy rátok, a TI országotokat építi ez a gátlástalan féreg, a mi országunkat meg szétrombolja, kiűzi a külföldi cégeket, csődközeli helyzetbe hozza a nagyáruházakat, kisvállalkozásokat, a kórházakban omlik a vakolat, emberek ezrei halnak meg évente emiatt!

2017. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/176 anonim ***** válasza:
100%
#50 Remélem is hogy troll, mert én már feladtam :D
2017. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/176 A kérdező kommentje:
# 57 Fogalmam sincs, valószínű, hogy diplomáciai okai vannak, de ezt neked jobban kell tudnod
2017. szept. 30. 21:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!