Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki jobban fél az...

Más is van aki jobban fél az elvakult Fidesz szavazóktól mint a menekültektől?

Figyelt kérdés

Én egyre inkább így érzek, az agresszív menekült gyűlölők, mint amilyenekre jó példa Öcsény, egyre veszélyesebbek, a saját honfitársaikra is.

Lássan meglincselik azt aki emberként mer tekinteni a migránsokra.



2017. szept. 30. 20:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem félek senkitől, az elvakult Fidesz szavazóval is lehet beszélni. Sőt kötelező lenne!

Ha arra gondolsz, hogy jobban aggaszt-e ez a réteg, mint pár menekült, akkor igen, sokkal de sokkal jobban aggaszt.

2017. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Hát ezzel a problémáddal egyedül vagy, mivel még az elvakult Fideszesek se erőszakolnak és gyilkolnak, mint a migrik.
2017. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Talán ha beszélnél is egy párrar mielőtt ítélkezel akkor előrebb lehetne haladni. Itt vagyok én is próbáld meg
2017. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Egyiktől se félek különösebben.
2017. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
23%
Baloldali szoci munkás hagyomány koholt vádak alapján akasztani és Lenin fiúkkal terrorista Ságvárival rémtetteket végrehajtani . Olvass utána a történelemnek . Ahol komcsi uralom volt- van a véres államterror polgárháború jellemzi . Itt a fanatikus és felforgató buzzancsok és megbízóik akik gondot okoznak és hasonló rettegést sugallnak mint a kérdésed .
2017. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
28%

Az elvakult Fideszesek Öcsényen nem öltek meg senkit, nem erőszakoltak, nem verték meg a migránssimogatókat sem.


Pusztán figyelmeztették őket,hogy "ezt mégsem kellene".


Ellenben a migránsok bajnokok nemi erőszakban,szeretik a pukkantós mellényeket, bozótvágó késeket is.Van különbség.



Aki meg menekültnek tartja a migránsokat, az egy naiv idióta.

2017. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#1 Igen jobb szó az, hogy aggasztanak, bár én az országot félt tőlük nem magamat.


#2 Dehogynem, hidd el, hogy itthon több Fidesz szavazó követett el nemi erőszakot és gyilkosságot mint menekült.


#3 Köszi, de ilyenkor általában elfog a hányinger, tehát most vacsi után nem erőltetném...

2017. szept. 30. 20:39
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom miről hablatyolsz, öreg... Én nem félek sem a fidesz szavazóktól, sem a szeretett vándorpatkányaidtól. Tudod, létezik többféle ember is, nem csak a fidesz szavazók, és a hozzád hasonló migripátyolgató hülyék. Én speciel nem vagyok fidesz szavazó, de rühellem az európát elárasztó migránsokat, és a te fajtádat is, aki ránk szabadítaná őket.
2017. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

Igen van, például én.


"Hát ezzel a problémáddal egyedül vagy, mivel még az elvakult Fideszesek se erőszakolnak és gyilkolnak, mint a migrik."


Nem, ők a közvagyont lopják el, csökkentve az életszínvonalat. Például vizes VB. 180 milliárdba került, lófax értelme nem volt , 0 megtérülés.

Ha ennek a tizedét mondjuk gyógyszertámogatásra, egészségügyre vagy tömegsportra költötték volna akkor százak életét lehetett volna megmenteni. Ha az egészet akkor pedig ezreket.

(2015-ös kormányjelentés szerint évi 30 ezer ember hal meg olyan okok miatt amik megelőzhetőek lennének egy jobb egészségügyi rendszerrel.)


A haverok és Mészáros által ellopott százmilliárdokról, a 20 milliárdba kerülő népszavazásról és a 180 milliárdos "határvédelemről" meg nem is beszélek inkább.


Orbánék 1 év alatt indirekten sokszor több magyar ölnek meg mint amennyi európai halt meg terrortámadásokban az utóbbi 5 évben.

2017. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Alain Delon ***** válasza:
36%
Ha azt nézzük, hogy én is ugyanúgy félek a hülyeségtől, mint Besenyő Pista bácsi, akkor igen, jobban félek tőlük. Bár a menekültektől egyáltalán nem félek.
2017. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!