Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van aki jobban fél az...

Más is van aki jobban fél az elvakult Fidesz szavazóktól mint a menekültektől?

Figyelt kérdés

Én egyre inkább így érzek, az agresszív menekült gyűlölők, mint amilyenekre jó példa Öcsény, egyre veszélyesebbek, a saját honfitársaikra is.

Lássan meglincselik azt aki emberként mer tekinteni a migránsokra.



2017. szept. 30. 20:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Igen, ők vannak többen. Csak egy részét úgy említjük, hogy "nem tudja/nem válaszol".
2017. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
45%

# 9/11az ilyen "lopik, hö" meg korrupció érvelés olcsó trükk mert bemondásra mindenki elhiszi, ráadásul itt offtopik


az utolsó mondatot nem is idézem mert túl nagy kreténség hogy kétzer legyen leírva :D

kezeltesd magad mielőtt elborult aggyal rátámadsz egy "terrorista fideszesre"

2017. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
62%

Mutassa már valaki hol és kit erőszakoltak meg migránsok? Magyarországon pláne. Vagy kinek szúrták ki csak a kerekét? Kit vertek véresre migránsok, amikor ki akarta fügyülni Orbánt?

Ja hogy senkit, azok a büszke keresztény magyar állampolgárok voltak, aha. Kicsit hátrébb az agarakkal, amikor azt bizonygatjátok, hogy minden menekült egy állat.


Mellesleg a fidesz szavazó is azért agresszív mert fél és propagandával etették. Meglepő, de ha egy migráns agresszív, ő is azért teszi, mert fél, gyűlöl és propagandával mosták az agyát. Ennek fényében tényleg olyan jó ötlet az a sok plakát?

2017. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem az embereket, akik itt írogatnak.

Nem értetek egyet a fidesz belpolitikájával? Ok, ez simán érthető.

De a migránskérdésbe jól csinálja amit csinál a fidesz.


Tömegével ész nélkül beáramló embersereget igenis meg kell állítani. Én nem akarom fizetni az elszállásukat, meg a megélhetésüket.

Hogy jungelekbe éljenek az utak mellett, az meg a közbiztonság szempontjából rossz.

Ha a nyugatiak vannak annyira gazdagok, hogy eltartsák és beolvasszák őket, csinálják.

Mi magyarok magunkon akarunk segíteni. Az én pénzem ne vegye el senki, hogy más megmeneküljön rajta. Szükségem van nekem is rá, nem vagyok milliomos...

2017. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%

A migránskérdés külpolitika nem belügy és ez amíg így marad addig jó.

Amugy a menekültektől való félelem bár a fidesz is hozzá tett a propagandával de ha ténylegesen ha nem lenne az hogy heti szinten valamilyen terrorcselekmény történne amit minden média lehoz természetesen akkor az embereket nem is érdekelné mivel alaptalan propaganda lenne de ez sajnos nem az. Az én bátyám Párizsban tartózkodott a vérengzés idején szerencsére nem lett baja de nem kívánom senkinek azt az félelmet amit akkor az egész család átélt

2017. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
54%

"Az én pénzem ne vegye el senki, hogy más megmeneküljön rajta"

Akkor politikusnak se hagyd, hogy elvegye, legyen ennyi eszünk.

2017. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
31%

A politika mindig is arról szólt, hogy a vezetőség jól él az adófizetők pénzéből.

Állampolgárként mindig is adózni fogunk, bármilyen kormány van hatalmon. Akik meg hatalmon lesznek mindig is megfogják venni a méregdrága milliós órákat, autókat, telefonokat és egyéb dolgokat a mi pénzünkből, legyen bármelyikről szó.

Ha te kerülnél hatalomra te magad sem hagynád, hogy például a feleséged csak 100 ezret keressen takarítóként. Beültetnéd valami kisvezetőnek rengeteget keresne és keveset kellene érte dolgoznia. Mindenki így csinálná.

Sztálinon kívül nem nagyon volt ember, aki elnézte a családtagjai szenvedését azért, mert ők is ugyanolyan elvtársak, mint bármelyik más idegen. De másfelől azon is sokat lehetne vitatkozni, hogy még maga a kommunizmus mennyire volt "korrupt". Szerintem az ottani vezetőséget sem kellett félteni.


Magyarul csak azt akarom mondani, hogy a korrupció ellen igenis harcolni kell, de a hatalommal kb együtt jár minden formában. Elkerülhetetlen.


Hogy a politikusok seggét én tartom el, le kell nyeljem. Mindegy ki van hatalmon én fizetem őket akkor is.

De legalább a migránsokra ne kelljen akkor fizetnem.

Nem akarok plusz egy lapáttal rátenni a saját terheimre.

2017. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%

"# 9/11az ilyen "lopik, hö" meg korrupció érvelés olcsó trükk mert bemondásra mindenki elhiszi, ráadásul itt offtopik


az utolsó mondatot nem is idézem mert túl nagy kreténség hogy kétzer legyen leírva :D

kezeltesd magad mielőtt elborult aggyal rátámadsz egy "terrorista fideszesre""


Nem borult el az agyam csupán tényeket közöltem.

Mészáros birodalma gyorsabban növekszik mint a Facebook ami a világ egyik legsikeresebb vállalata. Természetesen a vállalkozásai mind állami pénzekhez vagy közbeszerzésekhez kötődnek.

Közgazdász vagyok. Az éves hozam a cégeknél olyan 15-25% között van. Szóval nekem nem fogod beadni, hogy Mészáros törvényesen, korrupció és lopás nélkül növekedett 3 év alatt az ezerszeresére.

Aztán a túlárazásokról már ne is beszéljünk pl Vizes VB ami 6-szorosába került mint amit terveztek.


Tudod ezt a pénzt értelmesen is el lehetett volna költeni. Minden egyes forintnak amit ellopnak alternatív költsége van. Alternatív költsége pedig az ami nem valósul meg amiatt, hogy ellopják. Ez lehet az állami alkalmazottak fizetésemelése, egy híd, kréta az iskolában vagy életek megmentése.


Évi 30 ezer ember hal meg olyan okok miatt amik megelőzhetőek lennének egy jobb egészségügyi rendszerrel.

Erre százmilliárdokat költenek faxságokra, propagandára és túlárazott közbeszerzésekre. Ezáltal indirekt módon emberek haláláért felelősek, mivel másra költik a pénzt a valóban fontos dolgok helyett. Hűtlen kezelés és sikkasztás más néven.

2017. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem kéne nevetségessé tenni magukat minden hülyeséggel, így hinnének nekik, amikor kivételesen igazat mondanak.
2017. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%

A menekültektől egyáltalán nem félek, és szégyellem magamat azok helyett is, akik ilyen elképesztő mértékű gyűlölettel tekintenek rájuk már csak a puszta létezésük miatt is. Megint elgondolkodtam azon, hogyan és miért került a "sapiens" jelző a latin megnevezésünkbe. Nem vagyunk bölcsek, nem vagyunk tekintettel egymásra, nem akarunk békében élni, az a fő jelszó, hogy dögöljön meg mindenki, mert csak.

Abszolút semmi nem indokolja ezt a migránsgyűlöletet ebben az országban. Nem minden menekült terrorista, a világ egyik legnagyobb ostobasága tucatnyi vallási fanatista miatt komplett népcsoportokat megbélyegezni. Még csak letelepedni sem akarnak itt, elvégre senki sem olyan hülye, hogy önszántából akarjon egy ilyen helyen élni. Ha jól figyeltem a részletekre, a panziós ügyben (vagy valamelyik másikban?) ráadásul menekült gyerekekről volt szó. Mégis kinek ártottak azok, akik esetleg látták meghalni a szüleiket? Majd biztos azzal lesznek elfoglalva, hogy felrobbantsanak egy buszt és utána megerőszakolják az utasok maradványait...

2017. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!