Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha úgyis a szavazatok száma...

Ha úgyis a szavazatok száma számít mi értelme bírálni egy párt szavazóinak értelmét?

Figyelt kérdés
Sok ellenzéki folyton azzal jön, hogy a Fidesz szavazói milyen "birkák" (buták ha úgy tetszik) akik vakon bevesznek mindent. De mivel az számít, hogy kire szavaznak akkor erről beszélni nincs is értelme. Azonkívül nézőpont kérdése, hogy ki a buta és ki nem. Bárkire mondhatjuk, hogy "birka" bizonyos szempontból de mire megyünk vele? Csak az számít, hogy kire szavaznak. Vagy ha valaki nem szereti a Fideszt de tudja, hogy milyen sok a szavazója valahogyan bele kell kötnie még ha értelmetlen is? Nem provokálásból kérdezem de elmondhatja valaki, hogy ezzel megy valaki valamire vagy mi az értelme?

2017. szept. 30. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igazad van kérdező. Ezért is támogatnám az alapvető tájékozottsági cenzust választások előtt.
2017. okt. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
"Viszont azért valóban nincs értelme, mert a saját szemszögéből az ember mindig a másikat tartja hülyének. " Én is így gondoltam. Amikor azt írtam, hogy nézőpont kérdése, hogy ki a hülye akkor arra gondoltam, hogy az nézőpont kérdése hogy egy döntés támogatói hülyék e vagy sem. Valaki írta, hogy kik birkázzák le a Fidesz szavazóit mert ő nem tudja. Az internet (például ez az oldal) Fidesz utáló kommentelőire gondoltam. Nem a pártok hanem a másik szavazóbázis. Szinte akármelyik kérdésnél (Fideszes kérdés) írja valaki, hogy a Fidesz szavazónak mindegy csak Orbán mondja és elhiszik. Vagy a Fidesz szavazóit bármivel megvezetik amit a vezérük mond. Én mást se látok tőlük csak azt, hogy szidják a Fidesz szavazóit és okoskodnak de semmire se mennek vele mert még mindig az ő bázisuk a legnagyobb. Magyarán csak értelmetlen fikázás.
2017. okt. 1. 11:17
 13/14 Zápor 3.0 ***** válasza:
De fordítva is ez megy ám, arról is szóljunk akkor! Komcsizás, libsizés, sorosbérencezés és a többi.
2017. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak mivel itt az interneten leginkább a Fidesz szavazóit szidják nekem annyira fel sem tűnt ez a Soros bérencezés. Annál inkább a Fidesz birkázás.
2017. okt. 1. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!