Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme facebookon párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme facebookon párt keresni/ csajozni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Lányként ha egy vadidegen pasi rám ír, biztosan figyelmen kívül hagyom. Kapcsolattartásra van kitalálva az oldal, nem ismerkedésre.
2017. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor van értelme.
2017. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Clay Morrow ***** válasza:
Szerintem igen. Ezt majd te döntsd el.
2017. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nyitott vagyok ismerkedésben, de a facebook valahogy tényleg nem való erre, kapcsolattartásra használjuk, engem zavarna és valószínűleg nem válaszolnék ilyesmire. Bár eddig csak fura külföldiek találtak be :D
2017. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 3ember nek irtam 2nek azért mert reméltrm a rég nem látott plàtói szerelmem a 3. Pedig jó csaj volt akirmt ismertem a suliból egyik se jött be
2017. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Talán bejöhet... de valami kapcsolódási pont mindenképp muszáj. Face már csak kapcsolattartásra van inkább.

Snapchat ami lehet ismerkedősebb talán

2017. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan csinálod. Ha mondjuk valamilyen aktívan működő csoporton keresztül, közös érdeklődési kör alapján választasz akkor működhet.


Ha csak úgy véletlenszerűen szeretnéd átbogarászni az ismerőseid ismerőseit akkor inkább felejtsd el.

2017. ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyan fajta ronda luzer pasiknak mint nekem nincsen értelme!
2017. ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és nem kedvelem, ha egy férfi ismeretlenül bejelöl a fb-on, nem is igazolom őket vissza, és kéretlennek jelölöm meg őket.

Szerintem ismerkedj élőben, Kérdező, az sokkal jobb! Lehetőséged személyes ismerkedésre mindig lesz, én biztos vagyok benne! :)


29/nő

2017. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem jelölöm vissza ha tök idegen és nem írok vissza. Miattam lehet akármilyen jól kinéző, akkor sem. Olyan egyszer volt, hogy egy csoportban voltunk benne, úgy kezdtünk el beszélgetni privátban is, persze semmi nem lett belőle és nagyon mesze is lakunk egymástól.
2017. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!