Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy drog elvonóra bárki...

Egy drog elvonóra bárki bevonulhat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokszor hallottam már, hogy önként mentek drogelvonóra. Ez miből áll és oda akkor is lehet menni, ha valójában semmilyen kábítószert nem fogyasztok?

2017. okt. 1. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem fogyasztasz semmilyen kábítószert akkor is mehetsz elvonóra, ha kell egy kis pihi
2017. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre jár valami segély vagy táppénz?
2017. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is rosz 5let, így minden csöves bevonulhatna a melegedő úgyis megtelt és segéj is járna, csodás hogy a drogelvonót a kormány támogassa !
2017. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy jár-e valami. Engem a kérdés elvi síkon érdekelt, meg azért mert fogalmam sincs mit csinálnak és mi, hogyan zajlik. Mindenhonnan annyit információt kaptam, hogy nem szabad semmilyen kábítószert fogyasztani, de gondolom csak csinálnak ott valamit az emberek.
2017. okt. 1. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Programokat adnak az embereknek hogy elfoglalják magukat ez erről szól. Tudtommal akárki jelentkezhet ilyenre bár ezeknek a táboroknak van jelentkezési limitjük és ha van benned egy kis erkölcs nem fogod elvenni a helyet olyantól akinek tényleg szüksége van erre
2017. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!