Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy Botka kiesett,...

Most, hogy Botka kiesett, miért nem kéri fel miniszterelnök jelöltnek az MSZP Soros Györgyöt? Az igazi fricska lenne, és legalább nevetne a végén Gyuri bácsi is meg a nép is. Persze, nyilván nem választanák meg, csak mindenki a helyére kerülne!

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Soros nem magyar állampolgár és nem is akar magyar miniszerelnök lenni. Ő sokkal befolyásosabb annál, mit egy kicsi ország vezetője.
2017. okt. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Molyember ***** válasza:
70%
Talán mert a paranoid skizofréniás Fideszen kívül senki sem foglalkozik Sorossal, ahogy ő sem tervezi leigázni az országot menekültekkel, meg egyéb fondorlatos módon. Szerintem a nemzeti-keresztény oldalnak valami szexualitással rokon, érzéki örömöt okoz Soros személye, legalábbis ez a huncut, összekacsintós Gyuri bácsizás még az én liberális felfogásomnak is betegesnek tűnik.
2017. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

"Az igazi fricska lenne, és legalább nevetne a végén Gyuri bácsi is meg a nép is."


Az ugye megvan hogy a magyarok többségének ellenszenves Soros? Most hogy ez a Fidesz propaganda miatt van vagy más miatt lényegtelen.

2017. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a kérdező és kérdése olyan probléma, amivel foglalkozni kell. Ez nem tartozik a megválaszolandó kérdések közé, ennek neve izgatás és gyűlölködés.
2017. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utóbbi hozzászóló! Nem, eszem ágában sincs sem gyűlölködni, sem pedig izgatni bárkit is. Sőt! Kifejezetten békét szeretnék ebben az országban látni. És felnyílt szemű baloldaliakat, akik elhibázott döntéseikből még nyulc év távlatából sem tudnak még ellenzéki pártot sem kovácsolni, nem, hogy választóképes tömeget. Ez az én bajom. És bár a Fideszre szavazok szívem szerint, de csak azért, mert a mai magyar baloldal gyakorlatilag vállalhatatlan, és annyira azért mégsem vagyok ostoba, hogy olyanok kezébe akarjam látni a gyeplőt, akik képtelenek NYOLC év alatt dűlőre, biztos, nyugodt pontra jutni párttámogatott miniszterelnök jelöltet, feddhetetlen elnök jelöltet illetően és a régieket nyugdíjba küldeni a fenébe, hisz pont rájuk nem kíváncsi már a mai magyar választó.
2017. okt. 3. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!