Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet értetek az oktatási...

Egyet értetek az oktatási államtitkár azon kijelentésével, miszerint "Nincs diplomás munkanélküliség"?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 5. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
ha szemantikázni akarsz akkor biztos találsz nem is egy diplomást aki munkanélküli DE ettől függetlenül azért bőven igaz, hogy elhanyagolható a munkanélküliség azok között akik tanultak is valamit, a bérezésük meg egyértelműen jobb.
2017. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nincsen, mert a munkaügyi központ kiközvetíti közmunkára
2017. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
nincs mert mennek a mekibe ha állast nem kapnak
2017. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 zgyzgy ***** válasza:
50%
Valóban, mert feketén dolgoznak teljesen más munkakörben, ötször annyiért, mint amire a diplomájuk alapján számíthatnának.
2017. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Külföldöt még jól látom, hogy senki nem dobta be? :D Amúgy én csak ezért írtam, nem vagyok még otthon ilyen szinten a munka világában, hogy ezt meg tudjam állapítani. A cikket majd bocsi, de később megnézem.
2017. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
*ja és én még tanuló vagyok, előző vagyok.
2017. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"mert a munkaügyi központ kiközvetíti közmunkára"


Sajnos...

De a diplomáért cserébe ne közmunkára küldjék már utcát seperni, hanem a végzettségüknek megfelelő állást biztosítson nekik az állam!

2017. okt. 5. 20:57
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Ebben igaza van, aki diplomás annak csak nagyon kis része lesz munkanélküli viszont akinek még a 8 osztálya sincs meg az elég gyakran kerül olyan helyzetbe, hogy munkanélküli lesz. A számok azt mondják, hogy nincs diplomás munkanélküliség és ez nem csak Magyarországon van így, hanem az egész világon a tanult emberek könnyebben találnak munkát.
2017. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

"mert a munkaügyi központ kiközvetíti közmunkára"


Oda való mind.

2017. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Oda való mind."


Mármint a DIPLOMÁSOK???

TE MEG VAGY KERGÜLVE???

Milyen gyógyszert szedtél, most őszintén???

2017. okt. 5. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!