Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a DK, Liberálisok, MKKP,...

Ha a DK, Liberálisok, MKKP, Párbeszéd és az Együtt feloszlatná magát, akkor melyik párt nyerne a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Ezen pártok szavazói (kb. 10% együttesen) melyik más párt(ok)ba vándorolnának át?


Szerintem a Momentum és az LMP vinné a legtöbbet, MSZP és Jobbik a legkevesebbet.

Vagy inkább inaktívvá válnának ezek a szavazók?


2017. okt. 5. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
az LMP-t még érteném de a Momentum miért vinne sokra? semmit sem mutattak fel az olimpiás népszavazás óta
2017. okt. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

DK szavazó bázisa 75-80%-ban az MSZP-hez menne. (főleg az idősebbek támogatják a DK-t) így tuti ők lennének a legnagyobb nyertesek.

A többit megtippelni is nehéz.

2017. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DK-sok LMP-hez, őrültjebbje az MSZP-hez, többiektől a Momentumhoz csapódnának. Jobbikhoz kevesen szerintem.
2017. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az LMP. Bár lehet, hogy a momentum is. Csak azok még az LMP-től is újabbak így kisebb holdudvart tudnak kaparni. És szerintem ha legalább egy erős LMP lenne ha nem is nyertes már bejjebb lennénk. Csak oszlana már fel(száradna már el) a többi neolib páááááárt!
2017. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne felejtkezzünk meg a Kétfarkú kutya Pártról sem, őket igen komoly tényezőként kell figyelembe venni 2018-ban, mert biztos, hogy meg tudnák szorongatni a Fideszt.
2017. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Nyerésről értelmetlenség beszélni. Csak arról lehetnie, akkor vajon a fideszes hírportálok, reklámfelületek miből élnének, kit gyaláznának? Nem lenne értelme tartani őket.
2017. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!