Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az értelmiségi fidesz szavazók...

Az értelmiségi fidesz szavazók (ha vannak ilyenek egyáltalán), hogy birják elviselni az évek óta tartó Sorosozós dumát, demagógiát?

Figyelt kérdés
Aki magát értelmesnek tartja, mit eszik egyáltalán a fideszen még mindig, amikor egyértelmű, hogy ez már nagyon nem az a polgári fidesz, ami egykoron volt?! Néha nem gondolkoznak el rajta, hogy biztos a fidesz e még az a párt, amelyikben nekik hinniük kell? Elvileg az MSZP-t a demagógia miatt utálják sokan, a fidesz ugyanolyan demagóg párt lett mára. Akkor miért is maradnak mellette még mindig?

2017. okt. 8. 16:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A Soros tervnél sokkal nagyobb gáz az az "Orbán-terv", amivel eszméletlen mennyiségű migránst kaptunk a nyakunkba a Fidesz kormánytól, ráadásul mindezt egy olyan kötvény buli keretében ami milliárdos nagyságrendű anyagi kárt is okozott a magyarságnak. Ebben a képmutató és 'bagoly mondja verébnek' kontextusban nagyon kínosnak tartom mind a Sorosozást, mind a migránsozást attól a kormánytól akit eddig támogatni tudtam, mert ez nem volt vállalhatatlan vagy kellemetlen. Jövőre is rájuk fogok szavazni, de azt be kell vallanom, hogy erre már hogy úgy mondjam nem verem a mellem, az anyagiak miatt teszem. 2010 környékén teljes mellszélességgel vállaltam, hogy támogatom a Fideszt, ennek sajnos vége.
2017. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Én a Jobbikra szavazok, de ettől függetlenül el kell ismerni, hogy a Fidesz kormányzása óta jó irányba mennek a dolgok itthon. Viszont szerintem még lehetne jobban is(kevesebb korrupcióval), ezért adok egy esélyt a Jobbiknak. Az irány a fontos, a többséget kell előnyben részesíteni, nem a kisebbségeket, az állami támogatásokat adó-visszatérítés formájában kell adni, nem alanyi jogon (a családi pótlékot is le kellene csökkenteni, és adójóváírásként adni), ki kell állni nemzetközi szinten magunkért (főleg hogy az EU most kezdi csak belátni, hogy megint Magyarországnak volt igaza, de sajnos nekik már késő, ott vannak a terroristák), stb. Engem az érdekelne, ki képes egy ilyen MSZP-re, meg DK-ra, meg mittoménmég milyen törpe pártok vannak még, szavazni. Mi viheti rá? 8 év alatt nem látta meg, mit műveltek az országgal?
2017. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22-es nincs neked annyi eszed hogy a Jobbikra szavazz!

Közben meg a fidesszel nyalakodsz, szerencsétlen!

2018. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!