Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz most van annyira...

A Fidesz most van annyira népszerű mint 2010-ben volt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
annyira nincs, de az 1 bites gondolkodású agy mosottak száma exponenciálisan növekszik.
2017. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Csak meg kell nézni az őcsényi esetet, a tomboló mélysötétséget. Ez az ország elveszett.
2017. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Már a 2014-es szintet sem éri el. Csak az a szerencséje, hogy a fő politikai riválisok (baloldalon az MSZP, jobboldalon a Jobbik) támogatottsága is csökkent vagy stagnált, így marad a "centrális erőtér".
2017. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Népszerűbb szerintem, főleg mert ők egyedül ellenzik a bevándorlást és tesznek is ellene...

Majd lesz pislogás ha 2/3 meglesz azt majd meg hogy "nincs demokrácia"

2017. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

"ők egyedül ellenzik a bevándorlást és tesznek is ellene"


ja, ezenkívül viszont közük nincs az egész országhoz a lopáson kívül. mást nem csinálnak csak migránsoznak, holott ennél sokkal több gondja van az országnak...

2017. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Népszerűbb szerintem, főleg mert ők egyedül ellenzik a bevándorlást és tesznek is ellene..."


Azért ott nagy baj van ahol a kormánypártnak csak ez az egy pozitívuma van.

2017. okt. 9. 18:33
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nincs annyira népszerű, de ne felejtsd el, hogy 2010-ben még nem szerepeltek a statisztikákban a külhoni magyarok...mármint azok, akiknek közük nincs Magyarországhoz, csak beszélnek magyarul...
2017. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

"Népszerűbb szerintem, főleg mert ők egyedül ellenzik a bevándorlást és tesznek is ellene..."


Hát igen. Ott áll Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr a határon, talpig páncélzatban ő egyedül tartja vissza a sok millió migráncst, akik mind Magyarországra akarnak jönni, mert itt annyira Hatalmas Jólét van 2010 óta, hogy a világon mindenkinek erre fáj a foga és ide akar jönni.

2017. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

8# de nem m1 hogy ha valami hülyét megválasztanának akit ti szívesen látnátok vissza hívná az embereket, kerítést elbontaná, azt itt is robbantgatnának/erőszakolnának/kamionoznának.


Tőlem lehet 0% pont leszarom

2017. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Most a közvélemény kutatók 34% és 25% között mérik, ez 2,7 millió(2010-ben is 2,7 milliót kaptak) és 2 millió között van, ehhez jön még listán 100-150 ezer külhoni szavazat(2014-ben 120 ezret kaptak).

Szóval akár még lehetne is annyira népszerű de szerintem reálisabb ha az átlagot vesszük ami 2,3 millió.

Illetve mivel viszonylag alacsony a választások tétje szerintem alacsony lesz a részvétel, így még ha szóban lenne is egy kb. 2010-hez közeli támogató bázisuk akkor se tudják őket urnák elé vinni.

2017. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!