Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha dübörög a...

Fideszesek! Ha dübörög a gazdaság, akkor miért 26. helyen áll Magyarország a 28 EU-s ország közül az átlag bérek tekintetében?

Figyelt kérdés

Románia és Bulgária,akik később csatlakoztak csak állnak rosszabbul.

Ők később csatlakoztak.

A 2004-ben csatlakozott 10 ország közül,Magyarországon a legrosszabbak a fizetések.


2017. okt. 17. 15:56
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

"Évek óta lányegében nincs infláció, így a megélhetés nem lett drágább. Aki lakást bérel, azt érzékenyen érinti a díjak emelkedése. Aki nem bérel, azt nem érdekli. Aki kiad, az örül."


Gondolom te kiadsz,és azért hiszed,hogy majd elhiszik a hazugságaidat.

2017. okt. 17. 17:28
 12/36 anonim ***** válasza:
3%
Rendszerváltás után még itt sem voltunk. Az összes KGST ország a végén kullogott. Már 2 helyet javítottunk. Nem rossz
2017. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Mert Soros
2017. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
38%
Aki azt írja hogy Soros az csak trolkodik vagy tényleg hülye? Ő nem rossz ember... Csak a fidszenek kellett valaki aki jó dolgokat tesz világ szinten hogy valamiért lehuzzák... Jobban járnánk sorosal, ha ő vezetné az országot valószinüleg a gazdaság egyre jobb lenne amivel viszonylag hozzá értő ember dolgozna rajta és biztis hogy a pénzt sem lopná xD van neki elég bőven
2017. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:

#14!

Na, ez az! Akkor járnánk a legjobban, ha Sorost jelölné valamelyik párt miniszterelnöknek (magyar állampolgár!) és meg is nyerné!

2017. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
8%
9/14 -es.Én még nem láttam patkányokat a folyosón,sem omladozó vakolatot,csak fotocellás ajtókat amerre lépek.Gyógyszerben nincs hiány,max.pelenkát szoktunk kérni a hozzátartozóktól.Nyilván nem îrom meg,hogy hol dolgozom,de nálunk 300000-at keres.alsó hangon az "E" kategóriás nővér(túlóra nélkül).A diplomás (mint én is)még többet és most jönnek még az újabb emelések.Ez az igazság.Nincs kedve senkinek külföldre menni közülünk.Ami pluszt kint keresne ehhez,az mind elmenne albérletre,már kiszámoltuk.
2017. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
8%
Előző vagyok:Hajrá FIDESZ!Örülök,hogy nyerni fognak ismét.Az én voksom az övék,az tuti!
2017. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat a.9/17-nek küldtem az előző üzeneteimet.
2017. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
AZ összes balti állam lehagyott minket,2004-ben mindegyik mögöttünk volt a csatlakozáskor Magyarország volt a 10 csatlakozó ország közül az egyik legjobb mutatókkal rendelkező.
2017. okt. 17. 19:48
 20/36 anonim ***** válasza:

55%-os, hiába jössz elő a hazug propagandáddal, úgyse hiszek neked, akármit is mondasz!

Akkor mégis, milyen felvételeket mutatott a média a kórházak jelenlegi állapotáról?

Ezt magyarázd meg nekem!

Ha mégis ott dolgoznál, akkor Elit kórházban lehetsz...

De nézz már be Debrecenbe a Kenézibe, a Klinikákat nézd, milyen ramaty állapotban vannak a rendelők, kórtermek!

2017. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!