Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is van valami...

Szerintetek is van valami nevetségesen szomorú a kórház és stadionépítések valamint az egészségügy és a foci színvonala között?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Elég! Kezdem unni az egészségügy & oktatás kombó “ szentkettességét”. Ott tartunk hogy aki nem beteg vagy tanul az fogja be... hát én nem: éljen a foci!!!
2017. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kérdés nagyon irodalmira sikeredett. Az alany meg jól elbújt benne.

tegnap este néztem focit a tévében, és az elég magas színvonalú volt.

2017. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Erre a retkes focira ezermilliárdokat költ ez a betegelméjű mintha más gond baj nemlenne ebbe az országba.

Aki a focit minden másnál fontosabbnak tartja az tényleg beteg, de nincs már orvos aki kitudná ezeket a focimániájukból gyógyítani mert szinte minden orvos megy kifelé ebből az országból.

2017. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
okok én arra gondoltam, hogy kórházak is épülnek, de ha nincs alkalmas személyzet, akkor baszhatjuk az egészet.
2017. okt. 18. 15:34
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért nem ártana a fontossági sorrendet betartani. Valami új szuperkórhátázat akarnak. Mikor még az új Puskás stadion sincs kész.
2017. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Kossuth Rádióban hallottam ma délután, hogy a FIDESZ-KDNP kormány 9000MILLIÁRD Forintot akar fordítani kutatás fejlesztésre...

Ez egy bődületes nagy összeg!

Gondoljatok bele, mi minden értelmes dologra fordítani ezt a hatalmas összeget!

Nem stadionokra, kisvasútra, kutatásra, határontúliakra, hanem egészségügyre, oktatásra, normális munkahelyekre, nyugdíjra!

2017. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Focista van orvos nincs. Na akkor melyik is kell?
2017. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

szerintetek is van ebben a balos vergődésben valami szomorú és szánalomra méltó


a fidesz többet költ egészségügyre mint a szocik és még stadionra is jut :(

2017. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
20:11! Abból a háromezer milliárdból amit A zorbán ellopott a magánnyugdíj pénztáraktól juthat is stadionokra, nemgondolod hogy szánalmas ahogy véded ezeket a bűnözőket?
2017. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"a fidesz többet költ egészségügyre mint a szocik"


Akkor kérlek, magyarázd meg, miért kell mindent a betegeknek biztosítani, amit a kórház nem tud nyújtani, és miért etetnek a betegekkel EHETETLEN MOSLÉKOT???

Mégis, minek nézik ott a betegeket?

Állatoknak?

2017. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!