Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszes szavazók állandó...

A Fideszes szavazók állandó ekézése nem pont a jelenlegi kormány hatalmon maradását segíti elő?

Figyelt kérdés

Figyelembe véve, hogy Magyarországon van 5-5,5 millió szavazó (olyan aki el is megy, nem csak jogosult rá) amiből 2-2,5 Fideszes és őket ezerrel ekézi szinte az összes ellenzéki szavazó és párt mégis hogyan valósítható meg a kormányváltás?

Az egyetlen esélye a Jobbiknak vagy a baloldali-liberális ellenzéknek az lenne, hogy Fideszes szavazókat állítsanak át magukhoz de ez a kommunikációjuk alapján közel lehetetlen, mert megítélésük szerint a Fidesz (közvetve de néha közvetlenül a szavazóik is) a patás ördög.

Arról nem is beszélve, hogy emiatt az agresszív hozzáállás miatt a Fideszes szavazók elég jól mobilizáltak, mert minden támadás után csak még inkább úgy érzik, hogy nekik el kell menni szavazni és megvédeni amit eddig elértek.



2017. okt. 18. 21:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#19 szóval ha nem ugyanolyan akkor már meg is magyaráztad, hogy mennyivel előkelőbb a te ösztönlénységed mint az övék, csak a vicc az egészben, hogy ezzel pont az ő igényeiket szolgálod ki, mert segíted a mozgósítás a választásokra és mindent megteszel azért, hogy még csak véletlenül se merüljön fel bennük, hogy vannak más alternatívák is.


Még sose szavaztam a Fideszre ;) Szóval arra gondolsz különbség alatt, hogy én néha szoktam gondolkozni és nem olyan végletesen látom a világot, hogy mindenki ellenség aki nem olyan mint én? (amúgy meg annyira jó nyomod ezt a betanult szöveget, hogy tiszteltbeli Fideszessé avathatnád magad, legalábbis olyanná amilyen szerinted az átlag Fideszes, mert ha a nem is rájuk szavazol de a masszív agymosottságot te is hozod)

2017. okt. 18. 23:17
 22/28 anonim ***** válasza:
17%
Jó, akkor üljünk le lótuszülésbe, meditáljunk és gyűjtsük össze a kozmikus sugarakat, hátha attól majd megbukik a Fidesz.
2017. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%

#19 "Nem vagyok, mert én nem lelek örömet az elesettek megtaposásában, miközben a fideszeseknek ez okozza a legnagyobb gyönyört. "


Erre tudnál valami forrást?

Már ha nem "ösztönből" mondasz ilyesmit...


Szóval hol lehet elesetteket megtaposni gyönyörszerzés céljából?


Te biztosan tudod, mert én még sose hallottam ilyesmiről...

2017. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
40%

azért jelenleg elég nehéz belőni, hogy mennyien is fognak rájuk szavazni. A kampányok és az ország eredményei elég színes fogadtatásban vannak, bár az ellenzék felőrlődött a 4 év alatt.. A 2014-es ~2,2M már nagyon nem reális és mivel az is épp elég volt a 2/3-hoz, valószínüleg megszűnik a fidesz egyeduralma.

De, én személy szerint rekord mennyiségű választót várok a '18-as választásokra.

2017. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
19%

"Erre tudnál valami forrást?

Már ha nem "ösztönből" mondasz ilyesmit...


Szóval hol lehet elesetteket megtaposni gyönyörszerzés céljából?


Te biztosan tudod, mert én még sose hallottam ilyesmiről..."


Nem is fogsz hallani ilyesmiről, ha csak a királyi médiából értesülsz!

Forrást akarsz?

Tessék!


[link]

2017. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek az a problémája, miképpen lehetne a Fidesz hatalmát megdönteni. A válaszom, nem lehet megdönteni. Elolvastam az előző válaszokat, van közöttük fideszes és nem fideszes. A hozzáállásban nem láttam eltérést. Mitől változna bármi? Azt üvöltjük, hogy változást, eközben magunk nem akarunk változni. Így nem megy.
2017. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

11.08


Ki "üvölti, hogy változást"?

2017. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27%
Aki még 2017-ben is fideszes, az egy idióta és nem normális !
2017. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!