Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabban miért gondolják a...

Újabban miért gondolják a liberálisok, hogy a pápa "szent", sérthetetlen, tévedhetetlen személy?

Figyelt kérdés
A korábbi évtizedekben, évszázadokban nem ez volt a jellemző, inkább éppen az ellenkezője.

2017. okt. 19. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Mert megvédte a migránsokat.
2017. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Nem gondolja senki. A Pápa csak hittételi dolgokban lehet tévedhetetlen, de más dologban nem. De De a mindenkori pápának mindig is döntő szava volt.
2017. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

Mert most épp azt mondja, amit a liberálisok (legyenek ők épp akárkik) hallani szeretnének.

De nem kell általánosítani: az ún. nemzethy oldal is képes ugyanerre bármely tetszőleges személlyel előadva. Lásd például Ángyán József, Simicska Lajos vagy épp újabban Navracsics Tibor esetét.

2017. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Én speciel nem gondolom, hogy a pápa szent és sérthetetlen, de amikor pl az egyik ismerősöm a vallásra hivatkozva mond olyan dolgokat, amiknek az ellenkezője elhangzott a pápától, akkor azt felvetem, mondván, hogy talán a vallás nem annyira "merev" és jelen esetben a pápa us az ellenkezőjét mondja.
2017. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Most kérdező, úgy őszintén...

Számodra ki a "liberális"???

Ez szitokszó nálatok?

2017. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Várjál már kérdező. Nem úgy volt, hogy a liberálisok azok ateisták? A pápa irányt mutat és azt csinálja, ami a dolga. Az előző évszázadokra mit értesz, vagy kikre célzol? Tisza Kálmánra vagy Deák Ferencre?
2017. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%

"Igen, náluk ez az.


Én meg simán letojom, mit mond egy szektavezér. "


Igen, de ahogy a romáknál sem a magyarok tehetnek arról hogy a c... szitokszó, a liberálisoknál sem mások tehetnek róla mint maguk.


A liberális elvekkel pont egyetértenék, csak ne lenne ez az intoleráns köpönyegforgató szekta a szó mögé bújva magyarországon.:D


A német FDP meg merőben más mint ez a csőcselék.

2017. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Tekintettel arra, hogy a katolikus egyház feje, amikor katolikus témákban nyilatkozik, akkor talán érthető módon jogosan tartom a témában jártasabbnak kb. bárkinél.


Ugyanezen az alapon Zacher Gábornak is elhiszem amit mond, amikor drogokról beszél.


És az is alap, hogy politikusnak nem hiszem el azt se, amit kérdez, legyen ellenzéki vagy kormánypárti.


Szerintem ez tök logikus, nem tudom ez mitől libsi vagy jobber dolog.

2017. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

"Mert most épp azt mondja, amit a liberálisok (legyenek ők épp akárkik) hallani szeretnének. "

Igen, eddig pedofilozták, most viszont hirtelen "keresztények" lettek és 180 fokos (ál)fordulatot vettek vallás terén.

2017. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Mert most a migrácslover dumát fújja, így van nekik betáplálva, hogy piedesztálra kell emelniük.
2017. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!