Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, szerintetek mit...

Jobbikosok, szerintetek mit tenne a pártotok ha kormányra kerülne ezekben a kérdésekben?

Figyelt kérdés

Nekem szimpatikus nagyon tőlük

-a beruniós törekvésük

-fegyvertartás engedélyezése

-az aránytalan önvédelem joga birtokon belül

-az állavédelemmel kapcsolatos ígéretük, börtön az állatkínzóknak, állami támogatáása az ivartalanításnak

-a devizahitelek forintosítása a felvételkori árfolyamon mivel nem volt devizaváltás

-az óraállítás megszüntetése...


A következők aggasztanak

-abortusz betiltása

-családon belüli erőszak, nők hátrányos megkülönböztetése problémák létének elutasítása

-droghasználat börtönnel büntetése

-melegek üldözése

-egyházak pénzelése

-unióból kilépés.

Ezekről nem nyilatoznak soha, ti, a párt támogatói mit vártok/jósoltok ezekben a kérdésekben?



2017. okt. 20. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Abortusz: Nem teljesen tiltanák be, csak nem minden esetben engedélyeznék.

Lehet abortusz, ha:

-a nőt megerőszakolták

-a nő még nincs 18

-a nőnek már van 3 gyereke legalább

-a gyerek orvosi vizsgálatok által bizonyítottan fogyatékos lenne

De nem az, mint most, hogy "Nem akarom a gyereket, mert csak, úgyhogy kinyírom"


Melegek üldözése:

Max. a pride-ot nem engedélyeznék talán. De itt a Jobbik 10 éve és eddig sem a buz iverésről voltak híresek. CSak azt sajnálják, hogy a bu zik nem alapítanak családot saját gyerekekkel és ezért IS fogy a magyar népesség.


Egyházak:

Ez engem is zavarna.


Unió:

Ez engem is zavarna és szerintem ezt nem mernék meglépni amúgy soha.


Drog:

Azt úgy tudom már manapság is lehet börtönnel büntetni, bár leginkább csak pénzbüntit vagy felfüggesztettet kapnak az emberek. Amúgy a mariska lehetne egy szinten az alkohollal, ami utóbbi egy sokkal keményebb drog.


Családon belüli:

Ez most is okésan van szabályozva. Az meg elég szomorú, ha valaki ezt csak arra akarja kihegyezni, hogy a nők kizárólag áldozatok, a férfiak kizárólag bűnelkövetők lehetnek. Aki ebben hisz, a férfierőszakban, az gondolom a cigánybűnözésben is hisz. Vagy meg lehet bélyegezni csoportokat, vagy nem.

2017. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
1-es, te tényleg ennyire sötét vagy? Szerinted a melegek miatt csökken a népesség? Látszik, tipikus jobbikos agymosott vagy.
2017. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok jobbikos. De azért kifejteném a véleményemet.


"a beruniós törekvésük"

Nekem is szimpatikus, de ellenzékben azt mondanak amit akarnak. Szomorú, de jelenleg nem olyan a gazdaságunk, hogy magasabb fizetéseket lehessen bevezetni. Vagy, a fizetések megemelése az élelmiszerek/áruk drágulásához vezetne. Akkor pedig ugyanott tartanánk.


"fegyvertartás engedélyezése"

Nem tudom milyen feltételekhez akarják kötni, de én nem szeretném azt, ami az USA-ban megy. A kölyök elveszi az apja fegyverét, amivel aztán lelövi az osztálytársait.


"az aránytalan önvédelem joga birtokon belül"

A betörő is ember. Azaz meg van az élethez való joga. Hiába tört be hozzád, te nem szúrhatod le csak úgy. Ha pedig rád támad, akkor már önvédelemből megsebezheted. Nincs szükség módosításra.


"a devizahitelek forintosítása..."

A devizahitelesekért nagyon sokat tett a jelenlegi kormány. Nem hiszem, hogy arra kéne költeni az adóforintjainkat (közös pénzünket), hogy néhány nagyon hülyét kimentsünk, hogy aztán újabb hiteleket vegyenek fel.


"droghasználat börtönnel büntetése"

Bár nem tudom a Jobbik milyen formában képzeli el, szerintem a jelenlegi rendszer is megfelelő, nincs szükség módosításra.


"melegek üldözése"

A melegek nem tehetnek arról, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, nem is tartom betegségnek.

2017. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

nyugaton igen..

a melegek meg a megcsallak mert nagyot fingottál és 37 elõtt nem vállalok gyereket dolog

2017. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A nem Jobbikosok véleménye is érdekel persze, ki hogy képzeli el a Jobbik kormányzását, milyen dolgoktól tartotok, stb.
2017. okt. 20. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
soha nem fognak nyerni csak jól hangzó lózungok a programjuk mikor rákérdeznek hogy hogyan akkor meg habsbsbsnnd megy a terelgetes
2017. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2#


"ezért IS"


Ki is van emelve.

2017. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

2:

2010-ben az LMP-re szavaztam és legutóbb a Jobbikra.


Most is jövőre az LMP vagy a Jobbik között gondolkozom választani mert (jó értelemben) olyan hasonlóak

2017. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"-a beruniós törekvésük"

Sajnos csak maszatolás, mézesmadzag. Nem arról szól az EU, hogy mindenki jólétben éljen, ezt megtanulhattátok már volna...


"-fegyvertartás engedélyezése"

Ennek az lenne a vége, hogy még több piti bűnöző és hülyegyerek jutna fegyverhez. Lásd bodzás cigányok, stb. Semmi értelme! Szerintem a Jobbik is tisztában van ezzel...


"-az aránytalan önvédelem joga birtokon belül"

Ebben mondjuk látok rációt és keresztül is vihető...


"-az állavédelemmel kapcsolatos ígéretük, börtön az állatkínzóknak, állami támogatáása az ivartalanításnak"

Teljesen logikus törekvés, simán megvalósítható.


"-a devizahitelek forintosítása a felvételkori árfolyamon mivel nem volt devizaváltás"


Oszt mibű'? Aki hülye, haljon meg. Ha annak idején jó volt az óccsó' hitel rizikóval, akkor tessék megfizetni az árát! Meg egyébként sem tudja keresztül vinni a Jobbik (és a hülye devizásokon kívül nincs is támogatottsága).


"-az óraállítás megszüntetése..."


Baromság.


"-abortusz betiltása"


Pedig ez sanszos, ha hatalomra kerülnek...


"-családon belüli erőszak, nők hátrányos megkülönböztetése problémák létének elutasítása"


Nem tudok ez irányú törekvésről a Jobbik köreiben. Ezt nem tudom ki hazudta be neked.


"-droghasználat börtönnel büntetése"


Tudod, nem az a baj, ha valaki négy fal között belövi magát. Hanem az, ha kimegy az utcára keménykedni, vagy függő lesz, vagy netán drog hatása alatt vezet... És ha engedélyezed, kétség kívül egyre több ilyen lesz, mert az emberek hülyék...


"-melegek üldözése"


Nem mondta senki a Jobbik köreiből, hogy a melegeket üldözni akarnák. Max nem lesz ratyifelvonulás Búzapesten. Senki sem fogja üldözni a melegeket, ha a négy fal között intéznik a szexuális életüket, ahogy bárki más. Ugyanez igaz a cigányok "üldözésére" is.


"-egyházak pénzelése"


Nem fognak több pénzt kiosztani, mint most a FIDESZ-KDNP, ebben biztos lehetsz...


"-unióból kilépés"


Tudtommal nem szerepel a programjukban az unióból történő kilépés. Hacsak nem hozzák lehetetlen helyzetbe az országot, ami a szuverenitásunk feladására kényszerítene. De ilyen helyzetben még a Fidesz is képes lenne kilépésre és bizony lenne is társadalmi támogatottsága a dolognak...


Mindent összegezve: annak az esélye, hogy a Jobbik hatalomra kerül, miután "néppártosodtak" és ezáltal elvesztették a jellegüket/gerincüket, közel áll a nullához, szóval nem kell parázni.

2017. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!