Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye ezt is megírja majd a...

Ugye ezt is megírja majd a kurucinfó?

Figyelt kérdés

A minap kezdődött egy norvég szélsőjobboldali politikus pere, kiskorú fiúk megrontása miatt. A kurucinfó nagyon szívesen számol be a másságról, gondolom ezt a témát is hamarosan a "címlapra" teszik:


[link]


Vagy a szélsőjobbos melegek szent tehenek?


2011. dec. 29. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A norvég szélsőjobbosok szabadkőművesek nem tudtad? :D
2011. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
ez egy ál szélsőjobbos, az igazi szélsőjobbosok szemében a pedofília főbűn, akárcsak az átlag emberek szemében
2011. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, covenant, én hozzád hasonlóan nem szeretem a cigányozást és a faji megkülönböztetéseket, de aki ott kukkolt az egy pedofil és semmi több. Nem kell mindenbe politikát keverni, pedofil vagy gyilkos lehet bárki.
2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb ideje olvasom a kurucinfót, ismerem a módszereiket. Ha az ő táborukban derül ki valami bibi, akkor többnyire kihozzák, hogy valójában egy zsidó/kommunista/liberális egyénről van szó, tehát természetes, hogy elhajlott. Csak az a furcsa, hogy ha ezt ennyire tudják róla, akkor ezt miért nem közlik soha addig, amíg kegyvesztetté nem válik valaki.
2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szent ég, kolopele, most látom, hogy 40%-on állsz. Nekem még 54%-om van, bele kell húznom, valamit nagyon rosszul csinálok :))


Egyébként köszi a válaszokat, és, mint mindig, ment a zöld kéz mindenkinek!

2011. dec. 29. 21:58
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Aki ésszerűen áll a gazdasághoz az 40%-on áll, csak aki az éppen aktuális utólag okos kapitány szerepét játssza az érhet el magasabbat.
2011. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bumbi02 ***** válasza:
73%
ebben az esetben nem számít hogy szélsőjobbos volt.. ez csak akkor számítana ha balos lett volna, cigány vagy zsidó... ez nem provokáció ez tény...
2011. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Homo Phil válasza:
100%

Hmm... nem értem... mi köze a szexuális aberrációnak a politikai beállítottsághoz?

Még "sima" melegként is több szélsőjobbost dugtam meg az utóbbi 3 évben, mint a korábbi 20 év alatt...

Az általánosítás a legbutább dolog a világon :-)

2011. dec. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a köze, hogy a szélsőjobb erősen elítéli, üldözi a homoszexualitást. Legalábbis hivatalosan.
2011. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

"valójában egy zsidó/kommunista/liberális egyénről van szó, tehát természetes, hogy elhajlott"


Ezen felröhögtem, hihetetlen milyen sötét vagy.

2011. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!