Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona miért nem volt ott a...

Vona miért nem volt ott a határontúli magyarok kettős állampolgárság megadásának a szavazásán?

Figyelt kérdés
Talán nem fontos számára ez a kérdés?
2010. máj. 30. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
fontosabb volt neki egy rádióinterjú
2010. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nagyon jellemző a Jobbikra. Szövegeléshez nagyon értenek, de ha lehetőségük van valamit is tenni, akkor már nem élnek vele, sőt emiatt is mást hibáztatnak. Gondolom lesz itt majd számtalan olyan hozzászólás is, amely e miatt is Orbán hibáztatja.
2010. máj. 30. 08:53
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Pont a vona nem ment el, közben azzal kampányolt, hogy a politikusok nem járnak be a parlamentbe.
2010. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagyok jobbikos, de ez a kérdés oly unalmas. Miért tesztek fel olyan kérdést, amely már volt, ráadásul nem is egyszer? Találjatok ki valami újat!
2010. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
már 30szor volt ez a kérdés.. keresőőőőőőő
2010. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kicsit le vagy maradva, kérdező.
2010. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Technikai hiba. Többet nem tudok. én nem haragszok rá, emiatt, előfordul. Szerencsére nem történt tragédia. Mellesleg nem tudom mikor kampányolt azzal Vona hogy be se járnak a parlamentbe a politikusok (ami mellesleg tényleg igaz...)


és kérdező miért jellemző ez a jobbikra? Mikor fordult hasonló elő? Várom a válaszod

2010. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Köszönjük a kérdést, antijobbikos barátunk.


Nem tűnt fel, hogy napokig ez volt a téma a médiában? Nem volt kielégítő a válaszuk? Vagy csak statisztika készül, hogy hány jobbikos van a GYIK-en?

2010. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Technikai hiba miatt nem voltam jelen a szavazáson, elnézést kérek


A mai napon az Országgyűlés elfogadta a kettős állampolgárságról szóló törvény módosítását, amely révén évtizedes adósságát törlesztette a magyar politika. A zárószavazáson technikai hiba miatt nem voltam jelen. Rosszul tájékozódtam, és ennek következményeképpen nem tudtam a zárószavazás konkrét időpontjáról. Egy korábban egyeztetett, a múlt hétről elhalasztott rádiómeghívásnak tettem eleget.


Az eset kapcsán szeretnék elnézést kérni mindenkitől, aki hiányolta jelenlétemet. Mindenki elhiheti, hogy akár a Marsra is elmentem volna, hogy ezen a történelmi szavazáson személyesen legyek jelen. Szégyellem magam, hogy ez meghiúsult, hogy ilyen hibát követtem el, de egyúttal nagyon örülök, hogy az Országgyűlés elsöprő többséggel fogadta el ezt a történelmi törvénymódosítást.


Vona Gábor

a Jobbik elnöke


Hány politikus kért eddig bocsánatot húsz év alatt? Hány politikus mondott le a mentelmi jogáról? Egy, úgy hívják, hogy Vona Gábor.

2010. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Forrás facebook:

Technikai hiba miatt nem voltam jelen a szavazáson, elnézést kérekMegosztás

2010. május 26., 19:51

A mai napon az Országgyűlés elfogadta a kettős állampolgárságról szóló törvény módosítását, amely révén évtizedes adósságát törlesztette a magyar politika. A zárószavazáson technikai hiba miatt nem voltam jelen. Rosszul tájékozódtam, és ennek következményeképpen nem tudtam a zárószavazás konkrét időpontjáról. Egy korábban egyeztetett, a múlt hétről elhalasztott rádiómeghívásnak tettem eleget. Az eset kapcsán szeretnék elnézést kérni mindenkitől, aki hiányolta jelenlétemet. Mindenki elhiheti, hogy akár a Marsra is elmentem volna, hogy ezen a történelmi szavazáson személyesen legyek jelen. Szégyellem magam, hogy ez meghiúsult, hogy ilyen hibát követtem el, de egyúttal nagyon örülök, hogy az Országgyűlés elsöprő többséggel fogadta el ezt a történelmi törvénymódosítást.

2010. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!