Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annak aki a Fideszt támogatja...

Annak aki a Fideszt támogatja az miért teszi?

Figyelt kérdés

Bocs de a migráns-Soros anegdotákat felejtsük most el, fárasztó.


Engem az érdekel, hogy az, hogy a Fidesz kormány vélhetően jobb állapotban fogja átadni az országot egyszer, mint amilyenben átvette, elég-e a feltétlen támogatáshoz vagy ilyesmi.


Mert egyrészt relatív, lehet hogy sokkal jobb állapotok mint az mszp alatt, de azért az nem egy nagy vigasz 8 év után gondolom én.


Másrészt: amikor demokratához nem méltóan kommunikál, vagy cselekszik, botrányokba keveredik, nagyon is nagy számban, az nem elég ahhoz emellett, hogy ne támogassa?


Külpolitikával mind elégedettek?


Nyugodtan lehet írni, tehát ez most nem vita tárgya, csak kíváncsi vagyok milyen indoklást tudnak.



2017. okt. 30. 20:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
15%

"Mert egyrészt relatív, lehet hogy sokkal jobb állapotok mint az mszp alatt, de azért az nem egy nagy vigasz 8 év után gondolom én."


Mi ebben a relatív? Ha egyszer sokkal jobb, akkor sokkal jobb. Miért választanám a rosszat a sokkal jobb helyett? Legalább hazudd azt, hogy most sokkal rosszabb, ha már ilyesmit kérdezel. :)

2017. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
73%
anegdota
2017. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
97%

Nem a saját véleményem, de fideszes ismerőseim véleménye:


1. Rettegnek a migránsoktól. De tényleg.

2. Gyurcsány elQrta, Vona a köztévé szerint b*zi, úgyhogy csupán a sorosozással több száz milliárdot (!) eltapsoló fityesznél úgysincs jobb.

2017. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
35%

bocs de a tolvaj fidesz, mészáros-habony anekdotákat is hagyjuk mert fárasztó


Alapvetően vannak a gazdasági analfabéta jobbikosok, és a ballibek akik talán nem mind analfabéták, de cserébe kiforgatnak a vagyonomból. Már amit vagyonnak hívnak ők.


Akkor fogok baloldali pártra szavazni, ha kijelenti, hogy Magyarországon nincsen olyan vagyonos réteg, akinek a hátán a mindenféle szociális hókusz-pókuszokat meg kéne kellene sőt társadalmi kötelesség megvalósítani.


A multik seggét fényesre nyalták, a magyar meg ne merészelje kiadni a kisszobát, hacsak nem fizet irreális közterheket meg idegenforgalmi adót. A magyar csak ne gazdagodjon a saját hazájában amikor ilyen-meg olyan szegénység van. Ezt a szegénységet persze 8+4 év alatt semmivel sem sikerült kisebbre apasztani.

Eközben persze a multik társadalmi felelőssége például a humán tőkét illetően azt úgy simán elnézték. Itt vannak, nem adóznak, nem képznek. Csak éhbérért dolgoztatnak, aztán csomagolják a profitot.


Ezt mikor fogja baloldali párt érdemben kimondani? Ja, hogy soha, de azért moralizálgatunk, hogy ma magyarországon milyen rossz kirekesztésben él aki csillámhintaló nemű transzgender...

Meg a másik stílusa mennyire nem demokrata meg europeer.


"Nyugodtan lehet írni"


na ezt a gyk.hu baller hordájának is mond el akiknek 1 hozzászólása mellé jár 10 db lepontozódroid meg 3 jelentés

2017. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%

#3 vagyok.


Elnézést kérek, félreteszem most a cinizmust... A fideszes ismerőseim egyszerű középosztálybeli emberek. Tulajdonképpen nem élnek rosszul (habár már Szlovákiában is (!) többet keresnének de mindegy), a retorikájukban van szó a hazáról meg családról meg hagyományokról amik amúgy fontos dolgok énszerintem is. Egy ellenségképp is mindig adott, aki miatt a Fideszre kell szavazni. Hogy a nagyvilágban mi történik, arról meg nem tájékozódnak, nem is érdekli őket, nyelveket se beszélnek. Elvannak a saját kis életükkel, nem igényelnek változást. Tudják hogy korrupt a rendszer, de a köztévés híradó meggyőzi őket hogy mégis az Orbán a legkisebb rossz.

2017. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem beleszólok csak hozzácsapok véleményt. Igaz amit az mszp-re írtál utolsó. De a Fidesz tette is a dolgát ezzel vagy csak kimondta? Mert azzal, hogy kimondta nem tudom bejjebb vagyunk-e.


A ballerek sem mind mszp-sek, a neolib baloldallal szemben van szocdem baloldal is azok kb hasonlóan gondolkodnak mint te.

2017. okt. 30. 20:36
 7/54 anonim ***** válasza:
96%
Gyurcsány-Migráns-Soros szentháromság.
2017. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
3.-nek írtam.
2017. okt. 30. 20:36
 9/54 A kérdező kommentje:
vagyis 32%-nak, bocs.
2017. okt. 30. 20:36
 10/54 anonim ***** válasza:
52%

"Egy ellenségképp is mindig adott, aki miatt a Fideszre kell szavazni."


Ne haragudj, de a baloldal retorikája 1998óta az, hogy nehogymáazorbánviktor'.

Ők erre az ellenségképre tematizálták a saját véleményeiket. Nem értem, hogy miért kéritek ezt számon a fideszen.

2017. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!